Office Support (skrátený úväzok)

ALFA LAVAL Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Račianska 153, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Od 600 EUR/mesiacSuma je uvedená pri polovičnom úväzku. Mzda závisí od skúseností kandidáta a bude finálne určená dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úloha administratívnej podpory je kľúčová pre efektívne fungovanie našej kancelárie. Ako administratívna podpora budete zodpovedný/á za širokú škálu úloh, ktoré zabezpečia hladký priebeh každodenných činností a podporu našich tímov. Hľadáme spoľahlivú a organizovanú osobu, ktorá sa dokáže rýchlo prispôsobiť rôznym úlohám a priniesť pozitívnu energiu do nášho pracovného prostredia.

Druh pracovného času: skrátený úväzok​

Náplň práce:

  • Starostlivosť a zabezpečenie plynulého chodu kancelárie a recepcie
  • Evidencia, skenovanie a archivácia dokumentov a zmlúv
  • Administratívne práce na recepcii
  • Nákup kancelárskych a hygienických potrieb
  • Spracovanie došlej a odoslanej pošty (fyzickej aj elektronickej)
  • Podpora finančného oddelenia (evidencia faktúr, účtovanie prvotných dokladov, vystavovanie upomienok a pod.)
  • Aktualizácia údajov a práca v podnikových systémoch
  • Osobná, telefonická a emailová komunikácia
  • Starostlivosť o návštevy
  • Administratívna a organizačná podpora kolegov pri zabezpečovaní pracovných ciest
  • Administratívna podpora jednotlivých oddelení spoločnosti

Požiadavky:

  • Stredoškolské s maturitou ideálne ekonomického smeru
  • Skúsenosti s administratívnou prácou alebo v kancelárii
  • Dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • Flexibilita a schopnosť zvládať viacero úloh naraz
  • Pozitívny prístup a ochota pomôcť
  • Znalosť anglického jazyka

- Moderné, priateľské pracovné prostredie
- Príležitosť vybudovať si stabilnú pozíciu v medzinárodnej spoločnosti
- Finančný príspevok na stravovanie
- Multisport karta
- 5 dní sick days
- Spoločné firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ideálne ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Haven't you heard of Alfa Laval yet? Besides helping to create a comfortable indoor climate in homes and public buildings, our solutions cooled ice rinks for 2022 Winter Olympics in Beijing, process insects into proteins and one in every six beers drunk in the world comes from a tank that uses Alfa Laval equipment. If you are interested to work for the international company with very steady position on the market, come and join us!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Glowacka
E-mail: poslať životopis
ID: 4831848  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac