SBS pre OC Prievidza 3.20 hod. + nadčasy a stravné lístky

Alfa facility management s.r.o.

OC KORZO PRIEVIDZA, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, okres Kežmarok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3.20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia strážnika a informátora pre OC KORZO PRIEVIDZA
Služba priamo v objekte obchodného centra.
Práca v 12 hod. zmenách. Samozrejme sa striedate s kolegami.
Podmienky jasne uvedené v zmluve pri nástupe do práce.
Stravné lístky v hodnote 3,40 EUR .
Mzda 3,20 EUR/hod. + platené nadčasy a možnosť privyrobenia pri pomocných prácach v prípade záujmu.

Preukaz typu S a spôsobilosť na prácu v noci je podmienkou.

Uvitame aj aktívnych dôchodcov, ženy, či ľudí so zdravotným postihnutím, pokiaľ spĺňajú požiadavky na uvedenú prácu.

Stačí poslať životopis. Nástup možný ihneď alebo dohodou.

Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.
V prípade otázok môžete kedykoľvek zavolať alebo napísať sms na uvedené tel. číslo a získať bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Alfa Group realizovala a prevádzkuje mnoho projektov v regióne strednej Európy a Nemecka. V oblasti komerčných nehnuteľností je aktívna od roku 1997, keď začala pôsobiť v Českej republike, neskôr v Maďarsku a následne, od roku 2002, aj na Slovensku. Spravuje a prenajíma nehnuteľnosti na komerčné účely, skladovanie, bývanie, prevádzkuje retailové parky a obchodné centrá a iné.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3205501  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.20