Manažér plánovania výroby a predaja

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
2 100 - 2 520 EUR/mesiacCelková hrubá mzda od 2520 EUR (podľa seniority uchádzača) pozostáva: od 2100 EUR/mesiac základná mzda; mesačné odmeny 0%-40% a ročné firemné bonusy 13% (nenárokovateľné zložky mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Manažér plánovania výroby a predaja hľadáme kolegu/yňu, ktorý/á má skúsenosti z výrobnej firmy, analytické zručnosti a zmysel pre detail.

Hľadáme kolegu, ktorý je otvorený novým spôsobom dosahovania firemných cieľov, ktorý je prístupný k hľadaniu najlepšieho riešenia z pohľadu firmy.
Hľadáme kolegu, ktorý sa dá viesť a ovplyvniť a zároveň prichádza s inovatívnymi riešeniami a je proaktívny.
Hľadáme kolegu, ktorý má silné analytické zručnosti a zároveň dokáže vidieť veci aj v ich kontexte.
Hľadáme kolegu, ktorý vie pracovať podľa našich pravidiel spolupráce:
• Ak s niečím nesúhlasím, musím to zastaviť a zabezpečiť riešenie.
• Hlavnou úlohou šéfa nie je rozhodovať či schvaľovať, ale napomáhať ľuďom nájsť medzi sebou dostatočne dobré riešenia.
• Kto mlčí ten svedčí.
• Najlepší argument vyhráva.
• Vždy dodržiavam zákon, nariadenia, firemné predpisy a stratégiu.
• Ak sme sa na niečom dohodli, tak to aj urobíme.

Vašou náplňou práce bude
Riadiť a zodpovedať za:
• tvorbu plánov na základe analýzy dát a objednávok od zákazníkov
• tvorbu týždenných a denných plánov výroby a tvorbu pracovných príkazov pre výrobu
• sledovanie výsledkov výroby a operatívne realizovanie úprav vo výrobnom pláne v prípade potreby
• dodržiavanie požadovaných zákazníckych dodacích termínov
• optimalizáciu plánovania podľa kritérií vyťaženia výrobných kapacít, úrovne skladových zásob a spokojnosti zákazníkov.
Spolupracovať:
• so supervízorom výroby, baliarne, oddelením kvality a technickým oddelením pri organizácii pracovných zmien
• s oddelením nákupu pri zabezpečovaní vstupných surovín a obalov pre výrobu
Vykonávať:
• analytickú činnosť, reportovanie a prípravu podkladov pre strategické plánovanie
• prípravu a tvorbu výhľadu predaja firmy v spolupráci s oddelením predaja a Supply Chain riaditeľom
Vaše ďalšie zodpovednosti budú:
• riadiť ľudí, procesy a projekty v rámci zverenej oblasti
• vyberať, motivovať, hodnotiť a rozvíjať zamestnancov oddelenia plánovania
• navrhovať, implementovať a riadiť iniciatívy, ktorými sú dosahované strategické ciele spoločnosti
• zodpovedať za nastavenie rolí, zodpovedností, cieľov a kľúčových výsledkov zverených zamestnancov
• tvoriť, implementovať a kontrolovať procesy a postupy oddeleniaplánovania
• navrhovať zmeny na najnižšej úrovni riadenia a podriadených pozíciách (tím)
• zodpovedať za realizáciu projektových úloh a cieľov oddelenia plánovania
• reportovať priamemu nadriadenému
• byť ambasádorom firemnej kultúry, hodnôt a pravidiel spolupráce

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy. Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:

  • dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
  • karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
  • príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
  • zľavy na naše produkty a jedlá

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú naše kritéria. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

potravinárstvo

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta očakávame:

• skúsenosti v oblasti plánovania výroby, v oblasti potravinárstva/FMCG výhodou

• stotožnenie sa s firemnou víziou a hodnotami spoločnosti

• skúsenosti s vedením tímu, tímový duch

• spoľahlivosť

• pozitívny prístup, chuť rozvíjať sa a učiť sa nové

• flexibilita a odolnosť voči stresu

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821366  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac