Logo ALFA BIO s.r.o.

Varič sójového nápoja - nastavovač linky. Môžeš zarobiť až 1700 €.

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
825 - 1 700 EUR/mesiacHrubá mzda 1700 EUR pozostáva: základná mzda 825 EUR + dochádzkový bonus 50 EUR - variabilná zložka (100-800) + zákonné príplatky + firemné ročné ciele 10%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný a zručný? Práca v kolektíve  Ti vyhovuje ? Potom hľadáme práve Teba. Práve Ty môžeš prispieť svojou pracovitosťou k výrobe našich kvalitných produktov zo sóje. Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok v potravinárskej firme, ktorá patrí k popredným zamestnávateľom v regióne. Pridaj sa k LUNTER tímu.

Tvoja pracovná náplň bude spočívať:

  • v kontrole, príprave a správnej prevádzke na pracovisku variča (kotolňa, linka varenia mlieka, lisovacia linka)
  • v správnom nasypaní a namočení sóje v súlade s pracovnými normami a postupmi
  • v kontrole parametrov, v nastavení, spustení a prevádzke pri výrobe sójového nápoja v súlade s pracovnými normami a postupmi (hustota, teplota)
  • pracujeme na 12 hodinové zmeny. Ranná (05:45 – 17:50 hod.), nočná (17:45 - 05:50 hod.), pričom po dvoch dňoch v práci máte 2 dni voľna
  • garantujeme Ti komplexné zaškolenie, ktoré zabezpečí, že svoju prácu zvládneš na jednotku, je to našou prioritou
  • garantujeme Ti dlhodobú spoluprácu, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy.

    Mzdové podmienky:
  • pracovná pozícia má niekoľko mzdových úrovní, to znamená, že svojou šikovnosťou sa Tvoja základná mzda môže zvýšiť
  • variabilná zložka, ktorá je vyplácaná mesačne podľa plnenia vopred stanovených cieľov a ktorou si hodnotený na dennej báze (0-5-10-15-20-25-35-40 € )
  • dochádzkový bonus (50 EUR)
  • zákonné príplatky za prácu v noci, hlučnosť, nadčas
  • príspevok na stravné
  • po 1. mesiaci máš možnosť získať Príspevok na cestovné v prípade, že dochádzaš nad 10 km
  • náborový bonus až 500 eur navyše ku mzde po ukončení skúšobnej doby

Ak Ťa ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať. Na osobnom pohovore si prejdeme detaily pracovnej pozície o ktorú máš záujem.

Okrem toho Ťa u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk za zvýhodnených podmienok
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninový darček
• zľavy na naše produkty a jedlá

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nám poslať životopis. Všetky informácie Ti poskytneme na osobnom pohovore. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritériá na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, výroba

Prax na pozícii/v oblasti

- nastavovač výrobnej linky v strojárstve alebo v potravinárskom / mliekárenskom priemysle

Počet rokov praxe

1

Od kandidáta očakávame, aby:

• si mal/a tímového ducha a bol/a spoľahlivý/á a dochvíľny/a
• máš pozitívny prístup k práci
• manuálna zručnosť je Tvoja prednosť
• skúsenosť s prácou v trojzmennej prevádzke alebo potravinárstve je výhodou

Špeciálna požiadavka

  • platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renáta Maľová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795801  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 825 EUR/mesiac