Manažér centrálnych skladov

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 160 EUR/mesiacHrubá mzda 2160 EUR pozostáva: 1800 EUR/mesiac základná mzda (podľa seniority kandidáta), mesačné odmeny 20% a ročné firemné bonusy 10% (nenárokovateľné zložky mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Lunter tímu hľadáme skúseného Manažéra/ku centrálnych skladov. Buďte súčasťou našej dynamickej a rastúcej organizácie na pozícii Manažér/ka centrálnych skladov. Hľadáme zapáleného jedinca, ktorý má skúsenosti v oblasti správy skladov a logistiky a je pripravený prevziať kľúčovú úlohu v našej spoločnosti. Ak ste ambiciózny, komunikatívne zdatný a máte schopnosť viesť tím k dosiahnutiu spoločných cieľov potom by ste mohli byť, tou pravou osobou ktorú hľadáme. Pripojte sa k nám a buďte súčasťou našej vzrušujúcej cesty.

Vašou náplňou práce bude:

  • zodpovednosť za zabezpečenie a riadenie internej logistiky v rámci spoločnosti
  • zodpovednosť za riadenie denného chodu skladu, procesov a zamestnancov
  • zabezpečenie dodržiavania bezpečnosti pri práci, čistoty a poriadku na pracovisku
  • zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov, správnej výrobnej praxe a 5S
  • zaškolenie nových zamestnancov
  • riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
  • zodpovednosť za kritické kontrolné body (definované oddelením kvality)
  • riadenie príjmu surovín, polotovarov a obalov
  • zodpovednosť za riešenie nezhôd na skladoch a pri preberaní tovaru
  • zodpovednosť za tvorbu rozpisov práce, prideľovanie pracovných úloh, plnenie balenia na základe denného plánu
  • zodpovedá za nastavenie, funkčnosť a zlepšovanie logistických procesov v interných firemných nástrojoch

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy. Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti

  • dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
  • karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
  • príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
  • zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 ročné skúsenosti s vedením skladu

Počet rokov praxe

2

  • pochopenie plánovacích, expedičných, skladových systémov
  • výborné organizačné a komunikačné schopnosti
  • prioritizácia úloh, silný time management
  • schopnosť rýchlo riešiť neočakávané situácie

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4780214  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac