Innovation manager

ALFA BIO s.r.o.

Kremnička 71, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiac2000 EUR/mesiac 2000 EUR a viac /mesiac základná mzda (podľa skúseností kandidáta) mesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Innovation managera v FMCG segmente, ktorý sa nebojí viesť inovačný tím a procesy v spoločnosti ALFA BIO, ktorá patrí medzi lídrov TOFU v Európe a chce byť aj lídrom v inováciách. Pozícia je vedúcou pozíciou INNOVATION oddelenia, spadajúceho pod Marketing spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:
  • strategické a operatívne vedenie vývojových procesov v spoločnosti
  • nastavovanie, skvalitňovanie a zefektívňovanie inovačných procesov a potrebných nástrojov medzi oddeleniami
  • aktívne podporovanie obchodného tímu pri získavaní nových zákazníkov
  • navrhovanie a plánovanie komplexných inovačných projektov v inkubátore, projektov vo fáze realizácie a vyhodnotení
  • zabezpečenie 100% project managementu vývoja inovácií výrobkov umiestnených na regáloch v celej Európe
  • aktívne manažovanie obalových inovačných projektov v inkubátore
  • buduje strategicky dôležité kontakty s výrobcami a dodávateľmi obalových materiálov v Európe
  • aktívne sledovanie Európskych trendov, navrhovanie produktových a obalových inovácií v súlade s víziou, stratégiou spoločnosti a prísnymi známymi kritériami zdravej rastlinnej výživy a green/eko balení aplikovateľných v komerčnej výrobe

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninový darček
• zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • min 5 ročné skúsenosti s vedením viacerých súbežných projektov
  • skúsenosť v FMCG spoločnosti
  • vedenie tímu pracovníkov
  • strategické a koncepčné premýšľanie
  • úspešná realizácia projektu zlepšovania funkčnosti procesov medzi oddeleniami
  • kreatívny v nachádzaní jednoduchých riešení
  • prahnúci po hľadaní riešení a možností inovácií z externého prostredia
  • dokáže fungovať v matrixovej organizačnej štruktúre

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4434493  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac