Účtovník / účtovníčka v ALFA BIO s.r.o.

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac900 EUR/mesiac 900 EUR/mesiac základná mzda (podľa skúseností kandidáta) mesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme zodpovedného a proaktívneho kolegu či kolegyňu na pozíciu Účtovník/účtovníčka.Ak Vás táto pozícia oslovila a chcete pracovať v LUNTER tíme, tak si neváhajte zaslať životopis! Pracujte aj vy pre druhú najväčšiu spoločnosť vyrábajúcu TOFU v Európe a lídra na trhu rastlinných nátierok v krajinách V4!

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
  • Účtovanie tuzemských a zahraničných došlých faktúr v súlade s platnou účtovnou a daňovou legislatívou
  • Účtovanie hotovostných vyúčtovaní zamestnancov, kuchyne a bistra
  • Príprava a kontrola mesačného slovenského DPH priznania, SV a KV
  • Príprava podkladov pre českú DPH
  • Kontrola a zodpovednosť za správnosť a úplnosť účtovných dokladov po stránke vecnej aj formálnej
  • Archivácia a evidencia účtovných dokladov
  • Inventarizácia pridelených účtov
  • Zastupovanie spolupracovníkov na finančnom oddelení podľa potreby
  • Identifikácia a implementácia zlepšovania procesov
  • Ad hoc úlohy definované nadriadeným

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Znalosť IAS/IFRS výhodou
  • Schopnosť efektívne spolupracovať v tíme
  • Proaktívny prístup k úlohám a výzvam
  • Minimálne 3-ročná prax na pozícií účtovníka

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4401252  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac