Technický pracovník údržby - možný zárobok 1400 EUR

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac+ mesačné odmeny 20%, celkový hrubý mesačný príjem do 1400 € + stravné lístky + firemné ročné ciele 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického a neustále rozrastajúceho sa LUNTER tímu, hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Technický pracovník údržby. Ak máte chuť pracovať v LUNTER tíme a práca v nepretržitej prevádzke Vám vyhovuje, tak si neváhajte poslať životopis!

Vašou náplňou práce bude:
• bezodkladné riešenie vzniknutých porúch, problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám
• analyzovať vzniknuté poruchy na technických zariadeniach
• vykonávanie preventívnej, vynútenej alebo neplánovanej údržby strojov a zariadení
• mazanie strojov podľa príslušných manuálov
• vykonávanie obhliadky strojov a zariadení
• zaisťovať spôsobilý technický stav používaných strojov, prístrojov a zariadení
• schopnosť čítať elektrotechnické projekty (výkresy, schémy zapojení), orientovať sa v nich (slaboprúd, silnoprúd)
• vykonávať potrebné elektroinštalačné práce, v súlade s príslušnými vyhláškami

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy. Ponúkame tiež nadštandardné platové ohodnotenie vrátane osobných a firemných bonusov.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk za zvýhodnených podmienok
• hromadné poistenie zodpovednosti za škodu
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninový darček
• zľavy na naše produkty a jedlá
• po prvom mesiaci máte možnosť získať Príspevok na cestovné v závislosti od vzdialenosti

V prípade, že Vás pozícia zaujala, neváhaj si zaslať životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme absolventa elektrotechnickej strednej školy.

• odborná spôsobilosť pracovníkov v elektrotechnike - vyhláška 508/2009 §22 alebo §23
• manuálna zručnosť
• spoľahlivosť a dôslednosť
• ochota pracovať na zmeny
• aktívny šofér

Viac info na osobnom pohovore. Tešíme sa na Vás!

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4349608  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac