Manažér výroby a balenia

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacmesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 13%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu LUNTER prevádzku hľadáme šikovného a motivovaného supervízora, ktorý sa nebojí výziev, má tímového ducha, je mu blízke operatívne riadenie, je pracovitý a zodpovedný.
Hľadáme toho, kto sa nadchne výnimočným príbehom značky, benefitmi výrobkov a rozvojovým potenciálom spoločnosti - už dnes sme druhým najväčším výrobcom TOFU v Európe!

Vašou náplňou práce bude:
  • priame vedenie majstrov a cca 180 zamestnancov, tiež ich rozvoj a podpora
  • zodpovednosť za dodržiavanie BOZP vo výrobe a bezpečnosť výrobku
  • zodpovednosť za kvalitu vyrábaných produktov
  • zodpovednosť za plnenie výrobného plánu, komunikácie s oddelením plánovania
  • implementovanie zmien vo výrobe pre kvalitnejšiu a efektívnejšiu prácu
  • aktívna spolupráca s LEAN oddelením
  • vedenie zlepšovateľského hnutia
  • výrobná operatíva zabezpečovanie plynulého chodu výroby, minimalizovanie prestojov a definovanie nápravných opatrení

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk za zvýhodnených podmienok
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú naše kritéria. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

potravinárstvo

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta očakávame:

  • stotožnenie sa s firemnou víziou a hodnotami spoločnosti
  • skúsenosti s vedením tímu
  • dynamická, ústretová osobnosť orientovaná na zlepšovanie procesov a zamestnancov
  • schopnosť prinášať nové nápady a riešiť problémy
  • prirodzená autorita a schopnosť riadenia ľudí
  • asertivita
  • spoľahlivosť, flexibilita a tímový duch
  • schopnosť synergie a analýzy
  • pozitívny prístup, chuť rozvíjať sa a učiť sa nové

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4091188  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac