Application manager

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Od 1 500 EUR/mesiac1500 - 2000 EUR (podľa skúseností kandidáta) mesačné odmeny 20% + ročné firemné bonusy 13%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho LUNTER tímu hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu, ktorý/á sa nebojí výziev a má tímového ducha.
Hľadáme toho, kto sa nadchne výnimočným príbehom značky, benefitmi výrobkov a rozvojovým potenciálom spoločnosti - už dnes sme druhým najväčším výrobcom TOFU v Európe!

Vašou náplňou práce bude:
• Projektové riadenie inovácii v ERP systéme IFS applications v9
• Navrhovanie riešení pre zverené oblasti (výroba, sklady, apod.)
• Implementácia nových softwarových a hardwarových technológií
• Aktívna spolupráca s internými užívateľmi aj externými dodávateľmi
• Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie navrhnutých riešení
• Školenia a konzultácie pre užívateľov zverených SW modulov
• Správa iných menších aplikácii

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk za zvýhodnených podmienok
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikačný manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta očakávame:
• Zápal a entuziazmus pre víziu, misiu a hodnoty spoločnosti
• Skúsenosti s IFS applications v9 a vyššie je nutnosť
• Prax s riadením projektov v danej oblasti min. 4 roky
• Dostatočne dobrá a efektívna organizácia práce
• Programovanie v oracle PL/SQL je nutnosť
• Analytické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť, komunikačné zručnosti

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4090650  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac