Innovation project manager

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica-Kremnička
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac základná mzda (podľa skúseností kandidáta) , mesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Alfa Bio is a leading company in the segment of Tofu, fresh Tofu spreads and Tofu ready meals. Our products will be on the shelfs of more than 25 countries in 2021, through key European retail chains customers. Our LUNTER brand is leading brand in Tofu segment in V4 countries.

You will be responsible for implementation of agreed innovation packaging & product strategies and plans execution, inline with company mission. You will be responsible for delivering agreed results on time, in required quality.

You will be projecting and coordinating assigned development and modification processes across many departments within matrix structure in Alfa Bio company. You will be the stakeholder in communication with external packaging and supplying partners. You will work closely with project owner and customers and help to accelerate significant Alfa Bio company growth via leading innovation and modification projects.

WE ARE OPENING NEW POSITION OF INNOVATION PROJECT MANAGER FOR PRIVATE LABEL EUROPE (LIDL, TESCO and others)
If you are result driven manager, you have entrepreneur spirit we want YOU.
If you propose simple, but working solutions leading to results, we want YOU.
If achieved challenging results are motivating you to deliver even more, we want YOU.

Vašou náplňou práce bude:
• dennodenný manažment úloh vedúcich k splneniu definovaného cieľa a timingu projektu
• aktívne navrhovanie vlastníkovi projektu a ostatným stakeholdrom riešenia vedúce k splneniu cieľa
• úzka dennodenná spolupráca s ostatnými oddeleniami (marketing, komerčné zložky, vývoj, výroba, kontroling, nákup a pod.) a externí zákazníci
• úzka spolupráca s externými dodávateľmi, výrobcami obalových materiálov a grafickými oddeleniami zákazníkov
• zadanie, vývoj, schvaľovanie vzoriek a finálnych obalových materiálov
• aktívne plánuje testy vo výrobe, je ich súčasťou s cieľom dosiahnutia výsledku
• koordinuje grafické podklady pre obalový materiál, vrátane legislatívnych informácií, EAN kódov a iných technických značení
• aktívne poukazuje na nedostatky, či časový risk splnenia projektov
• naplánovanie fáz, kľúčových míľnikov a timingu nového projektu s cieľom splnenia definovaného cieľa
• administrácia a aktualizácia napredovania úloh a timingu projektov
• administrácia logistickej tabuľky/katalógu výrobkov presnými a korektnými informáciami
• využíva synergie z iných funkčných projektov a buduje na tom, čo už funguje

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• min 3-5 rokov skúsenosti s vedením viacerých súbežných projektov
• riadiace a organizačné schopnosti
• tímovosť a schopnosť pracovať pod stresom
• multitasking, samostatnosť, precíznosť, dôslednosť, komunikatívnosť
• orientácia na zákazníka
• hľadáme kolegu ktorý, nepovie nedá sa, ale hľadá cestu ako sa to dá

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4028744  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac