Communication manager

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica-Kremnička
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac1500 EUR/mesiac základná mzda , mesačné odmeny 20%, + ročné firemné bonusy 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a výkonného marketingového kolegu, so zameraním sa na komunikáciu, k výnimočnej značke LUNTER!

Hľadáme toho, kto sa nadchne výnimočným príbehom značky, benefitmi výrobkov a rozvojovým potenciálom spoločnosti (už dnes sme druhým najväčším výrobcom TOFU v Európe!).
Hľadáme toho, kto vie efektívne a inšpiratívne informovať o výnimočnosti a zdielať svoje znalosti a nadšenie medzi našich zákazníkov.
Hľadáme toho, kto je schopný si vyhrnúť rukávy a s nadšením sa pustiť do práce, lebo ho baví a napĺňa.
Hľadáme tímového hráča, schopného manažovať a inšpirovať široký tím spolupracujúcich agentúr, influencerov, ambasadorov, našich kolegov a partnerov vo všetkých krajinách.
Hľadáme kolegu, otvoreného sa ďalej rozvíjať a zvyšovať kvalitu, kolegu čo plní spoločné dohody v súlade so stratégiou spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:
1. Komunikačná stratégia: Hĺbkové chápanie zákazníka, jeho potrieb a driverov. Tvorba celkovej komunikačnej stratégie značky LUNTER pre SK, CZ a PL trh.
2. ATL kampaň LUNTER: Vývoj a zabezpečenie vývoja image kampane značky LUNTER, produktových kampaní noviniek a inovácií značky LUNTER, zatiaľ mimo TV, v spolupráci s externou kreatívnou a mediálnou agentúrou.
3. Sociálne siete: Torba stratégie komunikácie na sociálnych sieťach, návrh content plánu, vývoj contentu, plnenie stanovených cieľov, štatistické vyhodnotenie, dennodenná komunikácia a reakcia na dotazy a pripomienky LUNTER komunity. Vyhodnocovanie súťaží, vyhlasovanie víťazov a zasielanie výhier.
4. Web stránka: Zabezpečenie atraktivity a aktualizácie informácií, noviniek, obalov, informácií pre rôzne cieľové skupiny. Administrácia web stránky v redakčnom systéme.
5. PR spoločnosti: Riadenie externej PR agentúry, identifikovanie kľúčových PR tém a PR kalendára. Revízia PR správ, spolupráca pri tvorbe PR stratégie a plánu.
6. Interná komunikácia: Informovanie o inováciách a zaujímavých novinkách s cieľom budovania hrdosti na zamestnávateľa ALFA BIO.
spolupráca pri komunikácii s HR oddelením

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Privítame s CV a motivačným listom zaslať aj spracované referencie v oblasti:

• dlhodobejší management komerčnej značky na sociálnych sieťach.
• dosiahnuté výsledky kampaní, postov virálne sa šíriacich
• dosiahnuté výsledky platených kampaní (ppc)
• vlastne napísané články, blogy
• spravovanie informačnej web stránky s hodnotným obsahom
• vlastné video
• vlastné fotky

Zaslanie týchto materiálov je podmienkou k pozvaniu na osobné stretnutie. Žiadame uchádzačov aby svoj CV poslali doplnený o tieto náležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Expert
Canva - Expert
Adobe Lightroom - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• pokročilé skúsenosti Facebook Business Manager
• pokročilé skúsenosti s Canva, Mosaico a Lightroom
• záľuba a mierne pokročilé skúsenosti s fotením a kamerovaním
• copywriting aktívna zručnosť pri písaní textov postov, blogov a PR správ
• záľuba v grafike a grafické zručnosti
• znalosť s Adobe Illustrator je vítaná, nie však podmienkou
• znalosť práce s mobilnými aplikáciami pre jednoduché a efektné spracovanie videí a fotiek je vítaná, nie však podmienkou
• hľadáme kolegu, ktorý chodí do práce, lebo ho práca baví a napĺňa
• schopný nadchnúť sa príbehom a benefitmi značky
• tímový hráč, schopný manažovať a inšpirovať široký tím agentúr, influencerov, kolegov a partnerov vo všetkých krajinách
• cieľavedomý
• dôsledný
• samostatný
• kreatívny
• anglický jazyk na pokročilej úrovni

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3932516  Dátum zverejnenia: 6.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac