Senior manažér výroby

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
čo najskôr
Od 1 600 EUR/mesiaccelková hrubá mzda s prémiami od 2000 € podľa skúsenosti kandidáta, mesačné bonusy 20%, ročné bonusy 15%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený vedúci výroby v potravinovom segmente? Daj nám o sebe vedieť!
Hľadáme do tímu vedúceho výroby a baliarne do nášho výrobného závodu AlfaBio, druhého najväčšieho výrobcu TOFU v Európe a lídra vo výrobe čerstvých nátierok v Čechách a na Slovensku. Budete riadiť tím 3 majstrov, 9 tímlídrov a cca 150 zamestnancov výroby a baliarne.

Hľadáme tímového a flexibilného hráča, plného nápadov, s výbornými komunikačnými zručnosťami, schopného nadchnúť a inšpirovať svoje okolie. Talentovaného vyberať rýchle a jednoduché riešenia v rámci stanovenej cesty.

Vaše hlavné zodpovednosti budú :

• Zabezpečenie dodržiavania predpisov o bezpečnosti a ochrane zdravia, bezpečnosť potravín a kvalita, ochrana životného prostredia,
• Zodpovednosť za výrobu produktov v stanovenom čase, množstve, kvalite a v stanovených nákladoch.
• Zodpovednosť za dosiahnutie dohodnutých kľúčových ukazovateľov výkonu výroby.
• Vedenie, riadenie a zabezpečovanie projektov z pohľadu výroby a balenia
• Príprava a udržiavanie výrobných reportov
• Príprava rozpočtu pre oddelenie a sledovanie nákladov
• Sledovanie kľúčových parametrov, analýza príčin a ich riešenie
• Zabezpečenie implementácie požiadaviek potravinových noriem do prevádzky
• Zodpovedá za aktívne zlepšovanie štandardov v oblasti kľúčových výsledkov

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy. Súčasťou vybavenia pozície je notebook, mobil.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Novoročný večierok budú čoskoro opäť samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od uchádzača očakávame :
  • seniorné skúsenosti na pozícii manažéra výroby
  • výborné komunikačné zručnosti
  • znalosť prostredia výrobnej potravinárskej spoločnosti, FMCG výhodou
  • skúsenosť s implementáciou projektov a zlepšovaním
  • samostatnosť, rozhodnosť a zodpovednosť
  • dôraz na zabezpečenie kvality a bezpečnosti výrobných procesov

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3909372  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac