Predajca v novom Lunter bistre v Twin City (hrubý príjem cca 1100€ podľa skúseností)

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Základná mzda od 800,- (konečná mzda bude dohodnutá podľa skúseností a schopností kandidáta), celkový hrubý mesačný príjem vrátane odmien cca 1100,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho startupu hľadáme ľudí orientovaných na zdravé stravovanie, ktorí nám pomôžu rozbehnúť Lunter bistro v Twin city v Bratislave. Ak máte skúsenosti v bistro segmente, motivuje vás rozbiehať zmysluplné projekty a nemáte problém s ranným vstávaním je to príležitosť práve pre vás !

Predajca v bistre bude zodpovedať najmä za:
  • privítanie a priamy kontakt so zákazníkom
  • prezentácia a ponuka jedál a nápojov
  • obsluha a výdaj jedál zákazníkom reštaurácie
  • práca s pokladňou
  • koordinácia s ostatnými pracoviskami prevádzky vrátane zabezpečenia dostatku sortimentu na pultoch
  • zodpovednosť za dodržanie postupov vrátane platných hygienických predpisov, štandardov kvality a dizajnu

  • Príležitosť pre rodinných príslušníkov , páry (obsadzujeme 2 pozície, môžete sa hlásiť spoločne)

Plánované otvorenie prevádzky je v marci 2019. Prevádzka bude otvorená pre zákazníkov v pondelok až piatok v štandardných otváracích hodinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • Zápal a nadšenie pre značku Lunter, misiu a víziu spoločnosti a hlavne pre prácu v bistre
  • Silnú zákaznícku orientáciu a komunikačné zručnosti
  • Skúsenosti v bistro / reštauračnom segmente
  • Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Anglický jazyk na úrovni základného dorozumenia so zákazníkom
  • Práca s pokladňou a PC

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3544946  Dátum zverejnenia: 22.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 800,- (konečná mzda bude dohodnutá podľa skúseností a schopností kandidáta), celkový hrubý mesačný príjem vrátane odmien cca 1100,-€