Pracovník baliarne Alfa Bio s.r.o. - celkový hrubý príjem vrátane bonusov a príplatkov od 750 - 800 € mesačne

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
základná mzda 500 € a viac, celkový hrubý príjem s bonusmi od 750 - 800 € + stravné lístky + firemné ročné ciele 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných a zručných chlapov, ktorí radi pracujú v kolektíve a práca na zmeny im vyhovuje. Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok v potravinárskej firme, ktorá patrí k popredným zamestnávateľom v regióne.

Vašou náplňou práce bude:
• správne balenie polotovarov s cieľom plnenia zákaziek podľa denného plánu v stanovených intervaloch
• príprava kartónov
• správna obsluha baliacich zariadení
• zabezpečovanie presunu a manipulácie prepravných vozíkov z výroby do baliarne

V rámci nášho adaptačného procesu vás dôkladne pripravíme na budúce úlohy, kde vám skúsený kolega poskytne dôkladné zapracovanie.
Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritériá na danú pozíciu.

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy. Ponúkame tiež nadštandardné platové ohodnotenie s rôznymi príplatkami:
• dochádzkový bonus
• osobné a firemné bonusy

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• osobný asistent ELA (v prípade potreby zdarma poradenstvo v oblasti psychológie, práva, financií a zdravia)
• hromadné poistenie zodpovednosti za škodu
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• samostatnosť a zodpovednosť
• spoľahlivosť a dôslednosť
• aktívny prístup k práci a riešeniu problémov
• tímová práca
• ochota pracovať na zmeny
• zápal a entuziazmus pre víziu, misiu a hodnoty spoločnosti

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3539230  Dátum zverejnenia: 14.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 500 € a viac, celkový hrubý príjem s bonusmi od 750 - 800 € + stravné lístky + firemné ročné ciele 10%