Riaditeľ marketingu

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Banskej Bystrici hľadáme skúseného marketingového riaditeľa.

Medzi vaše zodpovednosti bude ďalej patriť:
  • Určovanie marketingových stratégií v záujme zvýšenia konkurencieschopnosti spoločnosti a jej úspechu na súčasných aj nových trhoch v súlade s celkovou stratégiou spoločnosti.
  • Zostavovanie marketingového plánu a marketingového rozpočtu, zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtov
  • Vyhodnocovanie marketingových aktivít, analýza plnenia ich cieľov, návrh a prijatie nápravných opatrení
  • Riadenie monitoringu trhu na miestnej, regionálnej, celoštátnej a medzinárodnej úrovni
  • Riadenie zmeny v úlohe projektového manažéra naprieč celou spoločnosťou
  • Zabezpečenie efektívnej komunikácie značky a spoločnosti, zvyšovanie znalosti značky a lojality spotrebiteľov
  • Zostavovanie plánu produktových inovácii, zodpovednosti za ich vývoj a implementáciu naprieč všetkými oddeleniami a trhmi, zodpovednosť za správne uvedenie nových produktov na trh
  • Zodpovednosť za správne uvedenie nových produktov na trh
  • Spolupráca na marketingových aktivitách Lunter kuchyne a Lunter Bistro
  • Riadenie činnosti marketingového oddelenia, zodpovednosť za štruktúru, procesy, osobný rozvoj jeho jednotlivých členov.
  • Zadávanie úloh podriadeným pracovníkom, ich vedenie, motivovanie a hodnotenie.

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem štandardného vybavenia pracovnej pozície vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
  • dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
  • osobný asistent ELA (v prípade potreby zdarma poradenstvo v oblasti psychológie, práva, fiancií a zdravia)
  • hromadné poistenie zodpovednosti za škodu
  • príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
  • zľavy na naše produkty a jedlá

Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • zápal a entuziazmus pre marketing
  • stotožnenie s firemnou víziou, misiou a hodnotami spoločnosti
  • výborné prezentačné, komunikačné a riadiace schopnosti
  • výborné skúsenosti s riadením projektov v roly projektového manažéra
  • strategické a inovatívne myslenie
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • orientácia na cieľ
  • prax v danej oblasti
  • počítačové zručnosti
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • VP skp. B

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3325133  Dátum zverejnenia: 16.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou