Špecialista kvality

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 71, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popri bežných činnostiach pracovníka oddelenia kvality, ako je vypracovávanie, zavádzanie a udržiavanie štandardov a procesov týkajúci sa riadenia kvality a bezpečnosti potravín sa budete podieľať aj na zaškoľovaní pracovníkov do systémov riadenia kvality a zásad správnej výrobnej praxe. V rámci manažmentu reklamácii budete komunikovať so spotrebiteľmi a analyzovať príčiny reklamácií a následne navrhovať a implementovať nápravné opatrenia. V spolupráci s externými spoločnosťami a Oddelením výroby a techniky budete navrhovať procesy čistenia a dezinfekcie výrobných liniek a výrobných priestorov. Budete nielen pripravovať a aktívne sa zúčastňovať interných auditov, ale aj participovať pri vykonávaní a implementácii nápravných opatrení z certifikačných auditov a koordinovať HACCP tím.

Alfa Bio je líder v oblasti výrobkov zo sóje v strednej Európe. Našou snahou je byť jednička na trhu a kvalita našich produktov je pre nás nesmierne dôležitá. Hľadáme šikovného kvalitára, nadšeného pre myšlienky zdravého stravovania. V prípade vzdialeného dochádzania finančne pomôžeme s ubytovaním.

Firma ponúka prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, výborný pracovný kolektív a rozsiahle benefity. Pri vzájomnej spokojnosti pracovný pomer na dobu neurčitú po odpracovaní jedného roka. K základnému platu variabilná zložka až do výšky 22 %. Ďalej ponúkame príspevky za sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky, zľavovú kartu nie len na naše produkty a do našej reštaurácie, ale aj u partnerov. Po odpracovanie jedného roka vzniká nárok na 13. a 14. plat. Teambuildingové akcie ako Deň rodiny a Vianočný večierok sú samozrejmosťou.

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritéria. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárske technológie,biotechnológie, Kvalita potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Ilčišinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2765330  Dátum zverejnenia: 13.10.2016