Можливість для людей з України
Logo ALFA BIO s.r.o.

Koordinátor/ka balenia

ALFA BIO s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
1 190 - 1 547 EUR/mesiacHrubá mzda 1 547 EUR pozostáva: 1190 EUR/mesiac základná mzda; mesačné odmeny 30% a ročné firemné bonusy 10% (nenárokovateľné zložky mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Lunter tímu hľadáme komunikatívneho kolegu/ňu, ktorý/á rád/a pracuje s ľuďmi ale zároveň je technicky zdatný a rád pracuje s PC.

ALFA BIO je lídrom vo výrobe Tofu, Tofu nátierok a ďalších výrobkov z Tofu. Naše výrobky zákazníci nájdu dnes už v 29 krajinách Európy, na regáloch hlavných reťazcoch. Značka LUNTER je vnímaná ako silná a kredibilná značka v segmente rastlinnej stravy v krajinách V4.

Vašou náplňou práce bude:

  • riadenie toku objednávok, tovaru a materiálu
  • zodpovednosť za správnu a včasnú prípravu materiálov a tovarov, kontrolu a evidenciu toku v systémoch
  • spúšťa, kontroluje, ukončuje baliace objednávky v systéme IFS
  • zodpovedá za kontrolu vstupu a výstupu na pracovisko
  • zodpovedá za kvalitu, kompletnosť a zhodu s realitou dát v systéme
  • zodpovedá za dostatok vyškolených zamestnancov, ktorí vykonávajú činnosti v súlade s procesmi a postupmi
  • zodpovedá za správnosť balenia zamestnancov
  • pracuje sa v dvojzmennej prevádzke (ranná zmena od 5:45 - 14:00, poobedná zmena od 13:45 - 22:00)

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie a atmosféru rodinnej firmy.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:

• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov

• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma

• hromadné poistenie zodpovednosti za škodu

• príspevok na cestovné po 1. mesiaci v závislosti od vzdialenosti

• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninový darček

• zľavy na naše produkty a jedlá

• príspevok na stravovanie

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritéria. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výroby alebo skladov

Počet rokov praxe

1

Od kandidáta očakávame:

  • skúsenosti s vedením tímu, v pracovnom prostredí
  • dynamická, ústretová osobnosť orientovaná na zlepšovanie procesov a zamestnancov
  • schopnosť prinášať nové nápady a riešiť problémy
  • prirodzená autorita a schopnosť riadenia ľudí
  • spoľahlivosť, flexibilitu a tímového ducha
  • pozitívny prístup, chuť rozvíjať a učiť sa
  • schopnosť zvládať náročné situácie

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 350 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.
Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Iryna Cherniavska
E-mail: poslať životopis
ID: 1865524  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac