ReactJS - junior developer

alfa BASE spol. s r.o.

Bratislava III, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 200 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie je závislé od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných programátorov, ktorí nám pomôžu vystavať frontendy do úplne nových projektov. Od naštudovania podkladov, cez návrh riešenia až po dotiahnutie najmenších detailov.

Hlavná pracovná náplň:
• Vývoj aplikácií a aplikačných modulov na základe požiadaviek
• Návrh nových funkcionalít a prototypov používateľského rozhrania
• Implementácia prepoužiteľných knižníc
• Prezentácia priebežného a finálneho stavu riešenia
• Zabezpečenie podpory pre nasadené projekty
• Zabezpečovanie a spracovanie projektovej dokumentácie
• Pravidelná komunikácia a spolupráca s kolegami v tíme

Očakávané znalosti:
• Skúsenosť s frameworkom ReactJS (aspoň 1 rok)
• Znalosť jazyka JavaScript
• Znalosť HTML5, CSS3
• Skúsenosť s webovými službami (REST)
• Znalosť nástrojov pre podporu vývoja softvéru (Git, Gitlab)

• Multisport karta
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Pravidelné teambuildingy
• Partnerské zľavy na vybrané športoviska a rekreačné zariadenia
• Možnost zúčastniť sa vzdelávacich kurzov
• Vlastné pracovné miesto v office na Trnavskom mýte
• Flexibilný pracovný čas a možnosť HomeOffice
• Možnosť práce na TPP alebo kontrakt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Softvérové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť alfaBASE je stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru na zákazku ako aj vývojom vlastných softvérových produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4348442  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac