Angular developer

alfa BASE spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 3 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie je závislé od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre aktuálne a nové projekty budujeme tím FE developerov, ktorí budú pracovať na implementácii nových webových aplikácií a informačných systémov. Ponúkame možnosť TPP/kontrakt.

Hlavná pracovná náplň:
• Vývoj aplikácií a aplikačných modulov na základe požiadaviek
• Návrh nových funkcionalít a prototypov používateľského rozhrania
• Prezentácia priebežného a finálneho stavu riešenia
• Zabezpečenie podpory pre nasadené projekty
• Zabezpečovanie a spracovanie projektovej dokumentácie
• Pravidelná komunikácia s kolegami v tíme

Očakávané znalosti:
• Skúsenosť s frameworkom Angular 2+
• Pokročilá znalosť jazyka Javascript/Typescript
• Pokročilá znalosť HTML5, CSS3 a responzívneho dizajnu (Bootstrap)
• Znalosť návrhových vzorov, UML
• Skúsenosť s webovými službami (REST, SOAP)
• Znalosť nástrojov pre podporu vývoja softvéru (Git, JIRA)
• Znalosť XML, XSD a JSON výhodou

• Práca v mladom a priateľskom kolektíve
• Nové projekty v nových technológiách
• Pravidelné teambuildingy
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Partnerské zľavy na vybrané športoviska a rekreačné zariadenia
• Možnost zúčastniť sa vzdelávacich kurzov
• Vlastné pracovné miesto v office na Trnavskom mýte
• Flexibilný pracovný čas a možnosť HomeOffice
• Možnosť práce na TPP alebo kontrakt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Softvérové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť alfaBASE je stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru na zákazku ako aj vývojom vlastných softvérových produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4330547  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac