IT Projektový manažér

alfa BASE spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 3 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie je závislé od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu IT projektového manažéra, ktorý bude riadiť realizáciu vo všetkých fázach životného cyklu projektu. Bude zodpovedný za plánovanie, manažovanie, sumarizovanie a kontrolovanie pridelených projektov.

Hlavná náplň práce:
• Projektový manažment počas celého trvania projektu
• Plánovanie, riadenie ale i motivácia členov projektového tímu
• Komunikácia so zákazníkom vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa projektu
• Návrh aj aplikácia riešenia na elimináciu projektových rizík
• Aktívne sledovanie progresu na projekte a pravidelné sumarizovanie plnenia plánov
• Manažovanie a alokovanie zdrojov rámci projektu
• Vypracovanie harmonogramu prác pre realizovanie projektu
• Dohľad nad dodržiavaním rozsahu projektu a termínov projektu
• Zlepšovanie projektových procesov

Očakávané znalosti:
• Znalosť problematiky projektového manažmentu a informačných technológií
• Komunikačné a facilitačné zručnosti na vysokej úrovni
• Dobré manažovanie času
• Veľmi dobré ovládanie práce s PC

• Pravidelné teambuildingy
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Flexibilný pracovný čas
• Partnerské zľavy na vybrané športoviska a rekreačné zariadenia
• Možnost zúčastniť vzdelávacich kurzov
• Po zabehnutí v kolektíve možnosť požiadať o home office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť alfaBASE je stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru na zákazku ako aj vývojom vlastných softvérových produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4249674  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac