IT Analytik

alfa BASE spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie je závislé od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu IT analytika, ktorý bude s nami pôsobiť na projektoch primárne v kontakte so zákazníkom a spoluprácou s tímom vývojárov. Úlohou analytika je špecifikácia správania sa vytváraného informačného systému. Tvorí komunikačný nástroj medzi zákazníkom a vývojármi, analyzuje požiadavky na systém a vytvára z nich špecifikáciou. Zabezpečuje, že systém je navrhnutý konzistentným a štandardným spôsobom, a že riešenie neobsahuje chyby po logickej stránke.

Hlavná náplň práce:
• Návrh funkcionalít IS
• Tvorba analytických výstupov a príprava podkladov pre vývojárov – zber požiadaviek, tvorba procesných modelov, definovanie UC, opis funkčností, tvorba doménových modelov)
• Vypracovanie projektovej dokumentácie a používateľských príručiek
• Tvorba testovacích scenárov
• Analýza chybového správania funkčností a návrh ich riešenia
• Spolupráca a pravidelné konzultácie s biznis analytikom a vývojovým tímom
• Komunikácia so zákazníkom
• Prezentácia priebežného a finálneho stavu riešení

Očakávané znalosti:
• Analytické a logické myslenie
• Skúsenosť s tvorbou analytických výstupov (UML, BPMN)
• Prezentačná schopnosť
• Schopnosť definície a pochopenie požiadaviek zákazníka
• Práca v tíme
• Zodpovednosť za zverenú činnosť
• Aktívny prístup k práci
• Skúsenosť s modelovacími nástrojmi (EA) výhodou

• Pravidelné teambuildingy
• Motivačné finančné ohodnotenie
• Flexibilný pracovný čas
• Partnerské zľavy na vybrané športoviska a rekreačné zariadenia
• Možnost zúčastniť vzdelávacich kurzov
• Po zabehnutí v kolektíve možnosť požiadať o home office

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť alfaBASE je stabilná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru na zákazku ako aj vývojom vlastných softvérových produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4249142  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac