Asistent projektového manažéra

ALFA agency s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového, kreatívneho člena, ktorý sa bude aktívne podieľať na vytvárení nového projektu. Ide o projekt, ktorý bude absolútnou novinkou na trhu a bude určený pre širokú škálu verejnosti.

Hlavná náplň práce:
-administratívno-technickej podpory pri organizácii projektových aktivít,
- plniť pokyny projektového manažéra,
- zabezpečenie komunikáciu medzi projektovým tímom,
- účasť na organizácií a napredovaní projektu,
- zabezpečiť dodržiavanie plnenia termínov zákaziek,
- spracovávanie potrebných analýz, údajov, podkladov a prezentácií pre plnenie cieľov spoločnosti,
- práca v teréne v rámci Slovenska aj zahraničia.

- práca v príjemnom kolektíve a priateľská pracovná atmosféra,
- pružná pracovná doba,
- priestor pre osobný rozvoj a uplatnenie dobrých nápadov,
- firemný telefón, notebook,
- firemný automobil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- odolnosť voči stresu,
- kreatívne myslenie,
- dobré komunikačné schopnosti,
- aktívna znalosť anglického jazyka.

Alfa agency s.r.o. je eventová agentúra pre deti i dospelých. Eventy, ktorým sa venujeme sú jedinečné, kreatívne a plné zábavy. Našou víziou je pomáhať nájsť rovnováhu medzi firemným a súkromným životom, medzi prácou a zábavou, medzi deťmi a rodičmi. Vieme zabezpečiť kompletnú výbavu každého podujatia od technického zabezpečenia, cateringu, hostesiek či animátorov, fotografa, výzdoby i rekvizít.
ID: 3804530  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.800 eur