Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocná sila do kuchyne

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL, s.r.o.

Miesto práce
Jánska dolina, Liptovský Ján
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
800 - 900 EUR/mesiacpríplatky za víkendy, sviatky v rámci zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie izieb, Upratovanie spoločných priestorov

* Využívanie Wellness centra a plaveckého bazéna pre zamestnanca a člena rodiny v čase osobného voľna
*stravovanie a pitný režim
* možnosť zamestnaneckého ubytovania

Informácie o výberovom konaní

* Stabilná práca na trvalý pracovný pomer alebo DOVP

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** sa nachádza v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej doliny neďaleko obce Liptovský Ján, na mieste predurčenom pre spoznávanie prírodných krás. Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry. Jánskou dolinou preteká potok Štiavnica, ktorý dotvára čarovnú atmosféru prostredia. Dĺžka Jánskej doliny je 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera s výškou 2.043 m.n m.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3940973  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac