Manažér/ka obchodnej skupiny

Alexandra Pevalová

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
400 - 2 500 EUR/mesiacNašim cieľom je pomôcť Vám dosiahnuť finančnú nezávislosť a poskytnúť Vám priestor na vlastnú realizáciu a aktívne riadenie svojho času a kariérneho rozvoja. Vďaka transparetnému odmeňovaniu získate možnosť neobmedzeného mesačného príjmu. Bude záležať hlavne na vašich ambíciách, flexibilite, šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte príležitosť , ktorá Vám umožní finačnú nezávislosť a plniť si sny?
Radi komunikujete s ľuďmi?
Ste spoľahlivý/á, zodpovedný/á a radi sa učíte? Možno hľadáme práve Vás.

Náplň práce:

- po zaškolení - vedenie teamu, pohovory a motivovanie ľudí
- profesionálne poradenstvo v oblasti elitného finančného plánovania
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- stretnutia s klientmi a vybavovanie ich potrieb a požiadaviek online
- komunikácia, starostlivosť a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov s klientmi
- administratívna práca
- účasť na školeniach, tréningoch a poradách

- kompletné zaškolenie - bezplatné, pravideľné online školenia a tréningy , ako aj pomoc skúsených kolegov v každom štádiu kariérneho rastu
- flexibilý pracovný čas
- homeoffice - 90% práce je možné robiť online z domu
- zázemie stabilnej spoločnosti - 50 ročné know how
- jasne definovaný kariérny postup
- dovolenkovo - motivačný program pre spolupracovníkov

V prípade záujmu pošlite Váš štukturovaný životopis spolu s fotografiou. Následne vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s termínom pohovoru.

Termín pohovoru bude oznámený emailom, prípadne telefonicky. Samotný pohovor prebehne online prostredníctvom aplikácie ZOOM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
E-mail - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax a skúsenosti z finančného sektoru výhoda, nie však podmienka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť na sebe pracovať a učiť sa
- spoľahlivosť
- cieľavedomosť
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť

Inzerent je zmluvným spolupracovníkom spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko a.s., ktorá je súčasťou nadnárodného holdingu a patrí medzi špičku v oblasti finančného sprostredkovania.
ID: 4039532  Dátum zverejnenia: 27.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac