Reagujte bez životopisu

Daňový konzultant pre konzultačnú spoločnosť

ALEX PETERSON s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 2 000 EUR/mesiacFIX od 2000€/ brutto (mzda je predmetom vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, konzultačnú spoločnosť, s dlhoročnou pôsobnosťou na slovenskom trhu, hľadáme skúseného, ale aj juniornéhodaňového poradcu, do rozširujúceho sa tímu v Bratislave.

Náplňou práce je:

▪️ Tvorba a kontrola daňových priznaní a dane z pridanej hodnoty

▪️ Príprava daňových analýz a komunikácia s klientmi

▪️  Riešenie daňových nezrovnalostí

▪️ 2x Sick days

▪️ Home- office (dohoda)

▪️ Kurzy cudzích jazykov

▪️ Športujte s MultiSport kartou

▪️ Možnosť kariérneho rastu

▪️ 100% príspevok na stravu

▪️ Vzdelávacie aktivity - kurzy, školenia

▪️ Stabilná a rozrastajúca sa spoločnosť

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine.

Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby. V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami.

Takisto môžte odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Konzultačná, rastúca spoločnosť, so stabilným zázemím na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪️ VÝHODOU, nie podmienkou, je licencia daňového poradcu/ pomôžeme dorobiť

▪️ Angličtina na komunikatívnej úrovni B1 - B2

▪️ Skúsenosti v oblasti daňového poradenstva a prax s realizáciou daňových priznaní

▪️ Schopnosť pracovať samostatne

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Ševčík
Tel.: +421918580728
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4801013  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac