Špecialista na daňové priznania

ALEX PETERSON s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 2 000 EUR/mesiacFIX od 2000€/ brutto (mzda je predmetom vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu, hľadáme skúseného daňového špecialistu do rozširujúceho sa tímu v Bratislave.

Náplňou práce je:

▪️ Tvorba daňových priznaní

▪️ Príprava daňových analýz a komunikácia s klientami

▪️ Riešenie účtovných problémov

▪️  Práca s aktuálnou legislatívou

▪️ Stabilná a rozrastajúca sa spoločnosť

▪️ 2x Sick days

▪️ Home- office

▪️ Kurzy cudzích jazykov

▪️ MultiSport karta

▪️ Možnosť kariérneho rastu

▪️ 100% príspevok na stravu

▪️ Vzdelávacie aktivity - kurzy, školenia

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine.

Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby. V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami.

Takisto môžte odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

▪️ Výhodou je licencia daňového poradcu/ pomôžeme dorobiť

▪️ Angličtina na komunikatívnej úrovni B1 - B2

▪️ Skúsenosti v oblasti daňového poradenstva a prax s realizáciou daňových priznaní

▪️ Schopnosť pracovať samostatne

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Ševčík
Tel.: +421918580728
E-mail: poslať životopis
ID: 4801013  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac