Obchodný zástupca pre medzinárodnú spoločnosť (západné Slovensko)

ALEX PETERSON s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacresp. vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, s medzinárodným pôsobením, hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodného zástupcu s aspoň 3-ročnou skúsenosťou na obchodníckej pozícii v oblasti hygieny alebo segmentu HoReCa.

Hlavné zodpovednosti:

• aktívne oslovovanie a akvizícia nových klientov a starostlivosť o pridelených klientov
• obchodné stretnutia, starostlivosť o klienta, analýza jeho potrieb
• navrhovanie riešení pre klienta a tvorba cenových ponúk
• podieľanie sa na implementácii nových produktov na trh
• aktívna spolupráca s ďalšími oddeleniami (nákup, zákaznícky servis)
• prieskum trhu, sledovanie konkurencie
• práca s internými systémami a systémom SAP

Na pozíciu sú vhodní uchádzači, ktorí pracovali v segmente Hygiena alebo HoReCa, resp. s klientmi, využívajúcich služby/produkty v daných oblastiach

• zázemie v silnej spoločnosti s perspektívou ďalšieho rozvoja, práca v príjemnom kolektíve
• automobil aj na súkromné účely, mobilný telefón, notebook
• odborné školenia, dobrovoľné jazykové kurzy
• zvýhodnené ceny produktov pre zamestnancov
• teambuildingové aktivity a ďalšie benefity

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Sledujte nás tiež v skupine na Facebooku a na Linkedine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť je popredným veľkoobchodom s papierenským tovarom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

• skúsenosť na obchodníckej pozícii minimálne 3 roky
• znalosť produktového portfólia Hygiena alebo HoReCa ALEBO skúsenosť s klientmi v oblastiach ako: HoReCa, priemysel/výroba, potravinárske podniky a pod.
• príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, osobná dynamika
• orientácia na zákazníka a obchodný duch
• flexibilita a time-manažment
• spoľahlivosť a dôslednosť

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4776653  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac