Compliance Coordinator (SK, HU, CZ)

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 500 EUR/mesiacod 2500€ vyššie (vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta - radi preberieme detaily osobne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú automobilovú spoločnosť (importér/dealer), hľadáme kandidáta so skúsenosťami z oblastí Compliance/GDPR/interný audit na pozíciu Compliance Coordinator pre Slovensko, Maďarsko a Česko.

Vašou zodpovednosťou v rámci tímu bude:

-podpora Compliance manažérky CER v oblasti implementácie a udržiavania procesov, zásad a predpisov spoločnosti
-zabezpečenie dodržiavania korporátnych štandardov značky v rámci autorizovanej siete dealerov
-implementácia a udržiavanie všetkých zásad a postupov týkajúcich sa ochrany údajov (GDPR) v rámci obchodnej jednotky
-interpretácia a komunikácia firemných zásad a smerníc smerom k dealerskej sieti
-poradenstvo - tvorba smerníc, inštrukcií a šablón, nahlasovanie porušení ochrany údajov
-školenia - zabezpečovanie školení v rámci zverenej oblasti
-vykonávanie auditov spolu s Compliance manažérkou

-práca pre poprednú automobilovú značku, silnú medzinárodnú spoločnosť
-automobil aj na súkromné účely
-Multisport karta
-rozvoj v rámci tréningov, možnosť kariérneho rastu
-jazykové kurzy
-hybridná forma práce (práca v teréne, v office a z domu)
-príspevok na stravovanie nad rámec zákona
-občerstvenie na pracovisku (pitný režim, ovocie)

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk).

Sledujte nás tiež v skupine na Facebooku a na LinkedIne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automobilová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

-skúsenosť/vzdelanie v oblasti GDPR a Compliance/interný audit
-maďarčina a slovenčina/čeština na plynulej úrovni (komunikácia, písanie) - C1
-a zároveň Angličtina na úrovni B1 - schopnosť písanie, čítanie
-vodičský preukaz sk.B, a ochota cestovať aj mimo SR (HUN, CZ)
-MS Office
-silná flexibilita, schopnosť komunikovať na úrovni manažmentu, ale aj skladu, či s mechanikmi
-precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4590426  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac