Mzdová účtovníčka / Personalistka

ALEX PETERSON s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 500 EUR/mesiac(vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta) + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť šikovnému kandidátovi v známej spoločnosti na pozíciu Mzdového účtovníka / Personalistu.

V rámci Vašich zodpovedností budete:
• komplexne spracúvať mzdovú agendu zamestnancov spoločnosti
• komunikovať so štátnymi inštitúciami (zdravotná a sociálna poisťovňa, Daňový úrad, Úrad práce a iné)
• pripravovať súvisiace dokumenty, prehľady a výkazy
• zodpovedať za prípravu vstupnej/výstupnej dokumentácie zamestnancov
• aktualizovať údaje, spracúvať dochádzku zamestnancov
• zodpovedať za ročné zúčtovanie dane z príjmov zamestnancov
• pracovať v systéme Humanett

K Vašim úlohám bude patriť aj súvisiaca HR agenda:
• participácia na adaptačnom procese nových zamestnancov
• poradenstvo pre zamestnancov ohľadom miezd a pracovno-právnej oblasti
• spolupráca na príprave firemných aktivít a eventov pre zamestnancov (garden party, vianočné trhy a iné)

Budete pracovať v príjemnom kolektíve, kde Vám budú oporou kolegovia a Váš nadriadený. Tešíme sa na Vaše CV :)

• známa stabilná spoločnosť, príjemné pracovné prostredie, pestrá rôznorodá agenda
• 13. a 14. plat, 15%​ mesačné prémie, každoročná valorizácia mzdy
• flexibilita pracovného času, príležitostný Home office
• príspevok na DDS, 5-eurový príspevok na stravovanie nezávisle od počtu odpracovaných dní
• jazykové kurzy, možnosť osobného rozvoja
• darčekové poukážky, príspevok na nákup výrobkov spoločnosti
• firemné eventy, teambuildingy, akcie
• ubytovanie v prípade potreby
• ďalšie benefity Vám radi predstavíme na osobnom stretnutí

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť, ktorá pôsobí v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, financie, účtovníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

spracovanie miezd, personalistika

• aspoň 2-3 roky praxe v oblasti spracovania miezd (môže byť aj absolvent so skúsenosťami)
• pokročilá úroveň práce s Excelom, výhodou sú skúsenosti so systémom Humanett
• práca v FMCG alebo výrobnej spoločnosti výhodou (rôzne typy uväzkov)
• flexibilita, schopnosť riešiť problémy, komunikovať so zamestnancami
• zodpovednosť, ochota učiť sa, záujem o rozvoj v oblasti miezd a HR
• tímový hráč a príjemné vystupovanie :)

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4549276  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac