Projektový koordinátor pre udržateľnosť a rozvoj (obnoviteľné zdroje energie)

ALEX PETERSON s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 300 EUR/mesiac(vyššia mzda pre skúseného kandidáta podľa individuálnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poľnohospodárstva a potravinárskych výrobkov hľadáme kandidáta pre riadenie projektov v oblasti energetickej udržateľnosti a rozvoja.

Na pozícii je možnosť vysokej miery sebarealizácie, do vznikajúceho tímu privítame aj juniornejšieho kandidáta, ktorý má chuť ďalej sa rozvíjať.

Hlavné zodpovednosti:
• implementácia projektov v oblasti obnoviteľných zdrojov energie (nové technológie, solárne panely, veterné mlyny a iné)
• dohľad a riadenie týchto projektov v 4 krajinách (Slovensko a Česko, v menšej miere Maďarsko a Rumunsko)
• spolupráca so stredným manažmentom a projektovým tímom
• návrh nových riešení, proaktívny prístup
• reporting a prezentácie vedeniu spoločnosti

Pri práci vám budú podporou kolegovia a kolegyne z projektového tímu, očakáva sa však vysoká miera iniciatívy, angažovanosti a zodpovednosti.

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
• vysoké zameranie na oblasť udržateľnosti a rozvoja
• práca na medzinárodných projektoch, možnosť sebarealizácie
• motivačné finančné ohodnotenie, príjemný kolektív a pracovné prostredie
• firemné auto, home office (cca 2x týždenne), flexibilita
• vzdelávanie a tréningy

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poľnohospodárstva a potravinárskych výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• plynulá angličtina (B2 - C1) - pohovory prebehnú v tomto jazyku
• technické vzdelanie/zameranie (ideálne oblasť energetiky, udržateľnosti a obnoviteľných zdrojov, nie je to však podmienkou)
• skúsenosť s jednaním s tretími stranami (partneri spoločnosti, dodávatelia, klienti)
• samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť, sebavedomie a príjemné vystupovanie
• chuť rozvíjať sa v medzinárodnom prostredí
• ochota cestovať

V prípade záujmu o pozíciu nám zasielajte Váš životopis v anglickom jazyku.

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4478954  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac