Stavebný Majster/ Stavbyvedúci

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 300 EUR/mesiac- základná mzda je informatívna, závisí od Vašich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre etablovanú stavebnú spoločnosť zameranú predovšetkým na technológie špeciálneho zakladania, hľadáme Stavebného Majstra so záujmom o získanie autorizácie Stavbyvedúceho (projekty v rámci celej SR).

Náplň práce:

- koordinácia prác na stavbách (priemyselné, dopravné, občianske stavby...)
- dodržiavanie časového plánu a deadlinov projektu
- vedenie stavebného denníka
- odborný dohľad nad stavebnou činnosťou
- dodržiavania technologických postupov práce a projektovej dokumentácie
- komunikácia s dodávateľmi
- koordinácia pracovníkov a zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce
- kontrola a dodržiavanie BOZP na stavenisku

- práca na rôznorodých projektoch v stabilnej spoločnosti
- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- mobilný telefón, služobný automobil aj pre súkromné účely
- laptop
- na stavbe obedy a pitný režim hradený zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renomovaná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

- prechádzajúca pracovná skúsenosť ako Stavebný majster, Asistent Stavbyvedúceho/ Stavbyvedúci
- skúsenosť v oblasti zemných prác, železobetónových prác
- ochota cestovať v rámci SR
- znalosť čítania projektovej dokumentácie

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4466230  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac