Dátový Analytik

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacvyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta; závisí od skúseností daného kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme analytika so skúsenosťou so spracovávaním veľkého množstva dát. Odborníka, ktorého ústrednou prácou je tvorba analýz a reportov. Vhodný kandidát by mal mať skúsenosti z medzinárodného prostredia. Jeho hlavnou úlohou bude podporovať spoločnosť v analytike, v rámci ochrany osobných údajov (predošlé skúsenosti s GDPR nevyžadujeme).

Náplň práce:

* tvorba analýz, reportov a štatistík na podporu spoločnosti v oblasti ochrany osobných údajov
* podpora európskych krajín v otázke GDPR ( prieskum trhu, analýza, mapovanie legislatívnych nastavení daných krajín v rámci ochrany osobných údajov
* analýza získaných dát a následne vyhodnocovanie
* zabezpečenie informovanosti krajín o nástrahách systému/ úpravách
* aktívna komunikácia s IT oddelením pre zabezpečenie technickej stránky danej problematiky
* zodpovednosť za anonymizáciu dát
* implementácia zmien, noviniek v ochrane dát
* definovanie nových procesov zberu a analýzy údajov
* organizovanie Data protection committee a všetky ďalšie príslušné výbory v CEE krajinách

* priestor na kariérny rozvoj
* 25 dní dovolenky
* 4 sick days
* home office 2 dni v týždni
* bonusová zložka
* Multisport karta
* eventy a teambuildingy a mnoho ďalších

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine/angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Sledujte nás tiež v skupine na Facebooku a na Linkedine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

* aspoň 3 ročná skúsenosť so spracovaním dát, analýzou,metodikou a vyhodnocovaním
* preukázateľné skúsenosti na medzinárodnej úrovni
* Microsoft Excel - profesionálna úroveň
* Anglický jazyk - C1
* komunikatívnosť, prezentačné schopnosti, analytické myslenie

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4431931  Dátum zverejnenia: 24.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac