Digital Marketing Executive

ALEX PETERSON s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac(vyššia mzda pre skúsenejších kandidátov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nadnárodnú dynamickú spoločnosť hľadáme šikovného kandidáta, ktorý sa nebojí plánovania digitálnych kampaní a vedenia projektov do tímu pre Social Media & Digital Marketing.

Na pozícii sa staneš súčasťou uvádzania NOVÝCH PRODUKTOV na slovenský trh, budeš pri tvorbe DIGITÁLNYCH KAMPANÍ a získaš SKÚSENOSTI pre svoj ďalší rozvoj.

Na pozícii budeš :

• plánovať digitálne online kampane pre uvádzanie nových produktov na trh
• aktívne využívať svoje znalosti sociálnych médií, údaje z web stránok, databáz a e-commerce
• vyhodnocovať a analyzovať výsledky kampane, navrhovať nové riešenia a ďalšie kroky
• viesť menší tím ľudí a komunikovať s marketingovými agentúrami

Do tímu hľadáme kandidáta s prehľadom a skúsenosťami v digitálnom marketingu - či už je to analytika alebo sociálne siete.

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
• jazykové kurzy, vzdelávanie a rozvoj
• flexibilita, homeoffice, cafeteria, Multisport karta a iné
• a áno, aj priateľská atmosféra v mladom, rozrastajúcom sa kolektíve :)
• ďalšie benefity budú upresnené na stretnutí

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine alebo v angličtine.

Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby. V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžte odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Oblasť vývoja produktov novej generácie v tabakovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• skúsenosť s Digital Marketingom 3 - 4 roky (PPC, SEO, Social Media, Influencer Marketing) a Google Analytics
• skúsenosť s vedením menšieho tímu
• anglický jazyk na komunikačnej úrovni (B2 - C1)
• chuť zlepšovať výsledky, iniciatíva hľadať riešenia
• komunikatívnosť, odolnosť voči stresu
• zmysel pre humor :)

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4390668  Dátum zverejnenia: 29.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac