Senior Elektroprojektant - práca vo vedúcej spoločnosti v oblasti energetiky

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 900 EUR/mesiac(možnosť vyššej mzdy, závisí od individuálnej dohody a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nášho klienta budete pracovať na ranné zmeny s možnosťou prispôsobiť si pracovný čas (7:00 - 14:30, navyše víkendy a sviatky máte voľné). V prípade, že sa za prácou budete sťahovať máte nárok na finančný príspevok do výšky 5000€.

Práca elektroprojektanta MaR a SKR je však vhodná pre kandidátov so skúsenosťou. Pozíciu obsadzujeme pre okresy Trnava a Levice.

Vašou úlohou na pozícii bude:

• tvorba projektovej dokumentácie pre nové technické riešenia v jadrovej elektrárni
• spracovanie odporúčaní pre jadrovú bezpečnosť pri zmenách nastavení systémov, konštrukcií a komponentov
• spolupráca pri vstupných konzultáciách, výkon obhliadok, verifikácia a pripomienkovanie nových projekčných činností
• spracovanie pripomienok k projektovým dokumentáciám a dokumentáciám skutočného vyhotovenia

Do novovytvoreného tímu sa potešíme skúsenému kandidátovi - od skúseností sa odvíja mzdové ohodnotenie aj pridelené zodpovednosti.

Náš klient ponúka širokú škálu benefitov, o ktorých sa dočítate nižšie :)

• flexibilita - pracovnú dobu si viete prispôsobiť (príchod medzi 6:00 - 8:00, odchod od 13:30)
• platená dovolenka naviac - 5 dní
• pracovný úväzok 7,5 hodín
• príspevok na DSS - do výšky 600€ ročne
• finančná odmena - pri splnení podmienok až do výšky 20% z ročnej mzdy
• pravidelné teambuildingy a firemné akcie
• Multisport karta
• a mnoho ďalších benefitov

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine alebo angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby. V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžte odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je lídrom v oblasti výroby elektrickej energie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

Elektroprojektant

Počet rokov praxe

2

• vysokoškolské vzdelanie - elektrotechnické zameranie
• prax na podobnej pozícií - aspoň 2 roky
• autorizácia SKSI výhodou - oblasť autorizácie inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
• systém AutoCAD - pokročilá úroveň

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4340066  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac