Privátny bankár - akvizičná pozícia s neobmedzenou variabilnou zložkou

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 320 EUR/mesiac(možnosť vyššej mzdy pre seniornejšieho kandidáta + neobmedzená variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť šikovnému kandidátovi v prestížnej banke zameranej na privátne bankovníctvo.

Na pozícii budete:
• aktívne oslovovať potenciálnych klientov (privátna a afluentná klientela)
• pracovať najmä s investičnými produktmi a poskytovať komplexné poradenstvo
• zabezpečovať dôkladnú starostlivosť o existujúcich klientov a súvisiacu administratívu
• spolupracovať so senior privátnymi bankármi pri špecifických zadaniach
• neustále sa vzdelávať v oblasti investovania a produktoch banky
• zlepšovať svoje zručnosti a budovať vlastné portfóliom klientov

Skúsenosť priamo z pozície osobného alebo privátneho bankára je veľkou výhodou.

• spoločnosť je lídrom na trhu privátneho bankovníctva
• atraktívne pracovné prostredie, pekné priestory spoločnosti, dobrá dostupnosť
• neobmedzená variabilná zložka (kvartálne bonusy, viac informácií na stretnutí)
• flexibilita a nezávislosť po absolvovaní mentoringu na centrále (trvanie je individuálne)
• rozvoj a sebarealizácia pri tvorbe vlastného portfólia
• perspektíva dlhodobej spolupráce a odborného rastu
• príspevok na DDS, stravovanie
• Multisport karta

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Líder na trhu privátneho bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo, financie

Na pozíciu ste vhodným kandidátom ak:

• vám nerobia problémy cold calls, ste komunikatívny a máte skúsenosti so získavaním klientov
• ste / alebo by ste chceli byť odborníkom na investičné poradenstvo
• máte skúsenosti z pozície osobný bankár alebo obdobnej pozície

Na pozíciu privítame šikovného juniora ale aj skúseného seniora.

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4319512  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac