Reagujte bez životopisu

Regulatory affairs specialist - odborný zástupca

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 500 EUR/mesiac+ bonusová zložka (vyššia mzda pre seniornejších kandidátov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme kandidáta, s 2+ ročnou skúsenosť v rámci oblasti regulatory affairs alebo farmakovigilancie.
V rámci náplne práce budete:

* Zodpovedný za dodržiavanie povinnosti držiteľa povolenia na výrobu liekov a zdravotníckych pomôcok, povinnosti držiteľa registrácie lieku, dohľadu nad liekmi a ostatné povinnosti v zmysle platnej legislatívy
* Účastný na všetkých záležitostiach týkajúcich sa výroby
* Zodpovedný za vybavenosť a technický stav výroby z hľadiska farmaceutickej bezpečnosti
* Sledovať súladu s požiadavkami správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe pre lieky a zdravotnícke pomôcky
* Účastný na riadení procesných systémov výroby medicinálnych plynov, kvalifikácie zariadení, validácii procesov, vytváraní, revidovaní a schvaľovaní dokumentov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, medicína, biológia, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* skúsenosť na pozícii Regulatory affairs specialist, Pharmacovigilance specialist, alebo na pozícii, kde ste boli zodpovedný za podobnú oblasť (napr. HACCP), registráciu či kontrolu liekov a pod.
* angličtina na úrovni B2
* VŠ v odbore - farmácia, medicína, biológia, chémia
* samostatnosť, schopnosť rýchlo sa učiť
* záujem o samovzdelávanie, sledovanie nových trendov, zmien v oblasti a podobne

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4129991  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac