Senior Analytik - špecialista pre analýzy, pricing a štatistiku

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacUvádzame iba spodnú hranicu mzdy, vyššia mzda pre seniorných kandidátov (nenechajte sa odradiť mzdou, porozprávame sa o Vašich preferenciách detailnejšie telefonicky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti na analytickej pozícii? Baví Vás analytika, štatistika, syntéza, práca s dátami, ktoré priamo ovplyvňujú biznis? Sledujete si makroekonomické ukazovatele a baví Vás riešiť ich ďalší vplyv na predikciu dát v budúcnosti? Máte dobré komunikačné zručnosti a hovoríte anglicky? Potom ste ideálny kandidát pre túto seniornú pozíciu.

V rámci teamu budete mať, okrem iného, na starosti:

* analýza trhu, so zameraním na analýzu cien automobilov
* analýza majetku firmy - automobilov, ktoré sú v operatívnom leasingu
* sledovanie makroekonomickej situácie (celková situácia v ekonomike, predaj a ceny automobilov, kúpna sila, rast miezd a pod.)
* pravidelný kontakt so zahraničnými pobočkami a internými oddeleniami (controlling, oddelenie pre spracovanie dát, účtovné oddelenie a pod.)
* pricing-ové aktivity, predikcia cien do budúcnosti
* mesačné uzávierkové a reportingové aktivity
* prezentácia dát v rámci manažérskych expertných skupín v rámci firmy

* zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť rastu
* bonusová zložka
* využívanie cudzieho jazyka a interné jazykové kurzy
* špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
* príspevky do 3. piliera
* sick days,
* home office, 25 dní dovolenky pre všetkých
* 4-eurové stravné lístky
* Multisport karta
* ďalšie benefity, pravidelne aktualizované, podľa požiadaviek zamestnancov

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby. V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na www.alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti lízingu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Min. 3 ročná skúsenosť na komplexnej analytickej pozícii, prípadne v risku, poistnej matematike, pricingu, či controllingu
* Skúsenosť so spracovaním väčšieho množstva dát
* Plynulá angličtina - schopnosť prezentovať, komunikovať, argumentovať v angličtine
* Výhodou môže byť nemecký jazyk
* Všeobecný rozhľad
* Porozumenie v oblasti štatistiky a analytiky
* MS Excel - pokročilá úroveň (preverujeme testovaním)

Personálno-poradenská spoločnosť. Obsadzujeme pozície špecialistov, obchodné pozície, manažérske pozície až po top manažment. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje. Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície. Viac na www.alexpeterson.sk

Mlynské Nivy 48 (Business Center Bratislava)
82109 Bratislava
ID: 4041342  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac