KYC Specialist /back-office, fraud-prevention, English/

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 300 EUR/mesiacalebo vyššia mzda pre skúsenejších kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, rastúcu stabilnú firmu, hľadáme KYC špecialistu (KYC = know your customer). Ak radi pracujete s informáciami, v angličtine, pozícia je práve pre Vás.

V rámci pozície budete:

* získavať informácie z trhu o firemných klientoch (google search, webstránky, verejné databázy, a pod)
* preverovať firemných klientov, či nie sú v podozrení z prania špinavých peňazí, či v podpore terorizmu alebo iné podozrivé okolnosti
* zaznamenávať zistenia, či akékoľvek zmeny u klientov do interného systému
* analyzovať dáta, informácie, dokumenty a spracovávať dáta v Exceli
* zaznamenávať systémové zmeny, zlúčenia s inými firmami, či dcérskymi spoločnosťami, zmeny adries či názvov firiem a pod.
* príprava reportov a analýz a súvisiace administratívne činnosti

* zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
* bonusová zložka
* využívanie cudzieho jazyka a interné jazykové kurzy
* špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
* príspevky do 3. piliera
* home office 2 dni v týždni (v štandardnom období mimo epidémie)
* sick days
* 25 dní dovolenky pre všetkých
* 4-eurové stravné lístky
* Multisport karta
* ďalšie benefity, pravidelne aktualizované, podľa požiadaviek zamestnancov

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine alebo angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.
V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami.
Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ je výhodou - právo, ekonómia, audit ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Angličtina na pokročilej úrovni (B2-C1)
* Aktívna slovenčina NIE JE podmienkou
* Skúsenosť 1-3 roky na podobnej pozícii, prípadne v rámci backoffice vo väčšej spoločnosti (optimálne SSC, banky, poisťovne, operátori...)
* Ďalšie jazyky sú výhodou
* EXCEL na pokročilej úrovni (kontingenčné/pivot tabuľky, filtre, práca s dátami)
* Dobré organizačné schopnosti, multitasking
* Analytické zručnosti
* Schopnosť sústrediť sa, precíznosť

Personálno-poradenská spoločnosť, so zameraním na obsadzovanie pozícií špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje.
Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície.
Viac na www.alexpeterson.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4038244  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac