Senior AP Accountant

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiacuvádzame min.garantovanú mzdu, vyššia mzda pre skúsenejších kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme do teamu kandidáta na pozíciu Senior AP Accountant. Jedná sa o komplexnú rolu, uprednostníme skúsených kandidátov. Náplň práce:

• Príprava a spracovanie podkladov pre zaúčtovanie
• Formálna kontrola dokladov
• Účtovanie prijatých faktúr / dobropisov / ťarchopisov (okrem dlhodobého majetku)
• Účtovanie a kontrola agendy poistných udalostí, mesačné spracovávanie stavu zúčtovaných a zaplatených poistných udalostí
• Zakladanie a správa účtov dodávateľov
• Odsúhlasovanie neuhradených záväzkov s dodávateľmi
• Mesačné čistenie a inventarizácia pridelených účtov
• Účtovanie rezerv a nevyfakturovaných dodávok
• Kontrola úplnosti archivácie dokladov
• Aktivity súvisiace s mesačnou / ročnou uzávierkou
• Spracovávanie štatistických a iných zákonom stanovených výkazov
• Zlepšovanie procesov

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
• bonusová zložka do 120%
• využívanie cudzieho jazyka a interné jazykové kurzy
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• príspevky do 3. piliera
• sick days, home office, 25 dní dovolenky pre všetkých
• 4-eurové stravné lístky
• Multisport karta
• ďalšie benefity, pravidelne aktualizované, podľa požiadaviek zamestnancov

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine alebo angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby. V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžte odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomická je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosť na pozícii samostatného komplexného účtovníka alebo na pozícii Senior AP účtovník
• Angličtina B1-B2, ďalšie jazyky môžu byť výhodou
• Zodpovednosť, samostatnosť
• Znalosť problematiky podvojného účtovníctva
• Pokročilá znalosť MS Excel

Personálno-poradenská spoločnosť. Obsadzujeme pozície špecialistov, obchodné pozície, manažérske pozície až po top manažment. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje. Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície. Viac na www.alexpeterson.sk

Beniakova 12
841 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Rudyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3967232  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac