Data Analytik

ALEX PETERSON s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacuvádzame minimálnu garantovanú hranicu mzdy; ponúknutá mzda závisí od skúseností daného kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme analytika so skúsenosťou so spracovávaním veľkého množstva dát. Odborníka, ktorého ústrednou prácou je tvorba analýz a reportov. Vhodný kandidát by mal mať skúsenosti z medzinárodného prostredia. Jeho hlavnou úlohou bude podporovať spoločnosť v rámci ochrany osobných údajov.
( predošlé skúsenosti s GDPR nevyžadujeme )

Náplň práce:
• tvorba analýz, reportov a štatistík na podporu spoločnosti v oblasti ochrany osobných údajov
• podpora európskych krajín v otázke GDPR ( prieskum trhu, analýza, mapovanie legislatívnych nastavení daných krajín v rámci ochrany osobných údajov
• analýza získaných dát a následne vyhodnocovanie
• zabezpečenie informovanosti krajín o nástrahách systému/ úpravách
• aktívna komunikácia s IT oddelením pre zabezpečenie technickej stránky danej problematiky
• zodpovednosť za anonymizáciu dát
• implementácia zmien, noviniek v ochrane dát
• pravidelný reporting

• priestor na kariérny rozvoj
• bonusová zložka
• jazykové kurzy vo firme
• 25 dní dovolenky
• 4 sick days
• home office
• Multisport karta
• príspevok do DDS, zľavy na produkty u partnerov
• eventy a teambuildingy a mnoho ďalších

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine alebo angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, môžte nám poslať Váš životopis aj "do budúcna" (link nájdete na našej webstránke) - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• aspoň 3 ročná skúsenosť so spracovávaním veľkého množstva dát
• tvorba analýz a reportov - profesionálna úroveň
• preukázateľné skúsenosti na medzinárodnej úrovni
• Microsoft Excel - profesionálna úroveň
• anglický jazyk - C1
• komunikatívnosť, prezentačné schopnosti, analytické myslenie

Personálno-poradenská spoločnosť. Obsadzujeme pozície špecialistov, obchodné pozície, manažérske pozície až po top manažment. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje. Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície. Viac na www.alexpeterson.sk

Beniakova 12
841 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3965534  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac