Recepčný/á - Barman/ka

Alex Grand s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 22, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie telefonických a on-line rezervácií
- priamy kontakt a komunikácia s hosťami
- práca s hotelovým rezervačným systémom
- práca s hotelovými účtami, vyúčtovanie hostí, fakturácia
- príjem hotovostných platieb – práca s pokladňou
- zodpovednosť za zverenú hotovosť
- zodpovednosť za spracovanie dennej závierky za správnosť cien a účtov
- organizácia práce chyžných
- asistencia vedeniu spoločnosti

- ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu,
- možnosť odborného rastu v závislosti od individuálnych schopností,
- zamestnanecké výhody

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám pošlite Vašu žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom na adresu: info@alexgrand.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Príjemné a profesionálne vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť, Skúsenosti s prácou v kaviarni a s obsluhou vítaná. Znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou.

Spoločnosť Alex Grand s.r.o. sa zameriava na investičnú a správcovskú činnosť v oblasti nehnuteľností, ktoré pozostávajú prevažne z obchodných a administratívnych priestorov, ubytovacích zariadení (hotel, ubytovňa) a pod... Navrhujeme optimálne využitie nehnuteľností, riadime ich rekonštrukcie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bojnická 22
831 04 Bratislava
ID: 2730980   Dátum zverejnenia: 26.1.2017