Programátor C++, Qt

ALES a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 Eur + variabilná zložka mzdy (v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Liptovský Mikuláš
Vývoj a údržba informačných systémov zameraných na riadenie letovej prevádzky a spracovanie rádiolokačnej informácie, s nasledovným obsahom:
• vývoj SW v prostredí OS LINUX
• podpora, údržba a rozširovanie funkčnosti existujúcich softvérových projektov
• implementácia nových softvérových modulov
• testovanie jednotlivých častí
• tvorba podkladov pre dokumentáciu

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 20-ročnou históriou
• tvorba SW pre zaujímavú oblasť - riadenie letovej prevádzky
• unikátna možnosť sebarealizácie
• možnosť využiť svoj potenciál v kreatívnej práci
• účasť na zahraničných služobných cestách
• pohyblivý pracovný čas
• práca v príjemnom kolektíve

V prípade Vášho záujmu zašlite nám, prosím, Váš profesijný životopis s fotografiou (pokiaľ je to možné) v slovenskom alebo v anglickom jazyku na e-mail [email protected] a [email protected] , spolu so súhlasom s uchovaním osobných údajov v tomto znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ALES a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na obdobie jedného roka a podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Na osobné stretnutie budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- dobrá znalosť C a C++
- znalosť objektového programovania
- znalosť ďalších technológií a nástrojov (Qt, UML, Objective C) je výhodou
- analytické a logické myslenie, kreativita, zodpovednosť
- samostatnosť a zároveň schopnosť pracovať v tíme
- ochota ďalej sa vzdelávať

ALES je medzinárodná IT spoločnosť zaoberajúca sa vývojom komplexných systémov určených pre riadenie letovej prevádzky a systémov velenia a riadenia pre ozbrojené sily.
Zákaznícke riešenia sú vyvíjané s využitím technológie in-house. Sú rozšírené poskytovaním doplnkových služieb a zákazníckej podpory.
Spoločnosť pôsobí na domácich aj zahraničných trhoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4142923  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac