Poradíme Vám?

Regionálny projektový manažér

ALERT, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá prináša na slovenský trh jedinečné know-how najlepších slovenských podnikateľov.

Vydávame knihy, v ktorých úspešní majitelia firiem poskytujú tie najhodnotnejšie informácie o manažmente, ktoré sú čerpané výlučne z ich praxe, znalostí a skúseností.

Hľadáme šikovného projektového manažéra, ktorý by sa podieľal na takýchto projektoch.

Vašou náplňou práce bude vyhľadávať a aktívne jednať s majiteľmi úspešných slovenských firiem, budovať dlhodobú spoluprácu a podieľať sa na vytváraní knižných publikácií, byť ich súčasťou aj spoluautorom.

V našich projektoch vydávame knihy a časopisy z edícií PRÍBEHY ÚSPEŠNÝCH a ÚSPEŠNÍ MANAŽÉRI.
FB - https://www.facebook.com/uspesnimanazeri
www.upesnimanazeri.sk

Organizujeme súťaž FIRMA ROKA 2021, ktorej cieľom je spropagovať a verejne oceniť úspešné slovenské firmy a ich majiteľov, ktorí významne prispievajú k celkovému zlepšovaniu podnikateľského prostredia na Slovensku.
(www.firmaroka.com)

Chceme, aby naše produkty prezentovali najúspešnejších podnikateľov z daného regiónu, podporovali rast podnikania a boli zároveň vzorom pre každého podnikateľa, ktorý sa snaží vybudovať stabilnú, dôveryhodnú a prosperujúcu firmu.

Ponúkame kompletné zaškolenie, priateľský tím pracovníkov a neustálu pomoc obchodného riaditeľa.

Ak máte chuť pracovať na sebe v oblasti riadenia, manažmentu, komunikačných alebo obchodných zručností - poskytneme Vám osobný profesijný koučing, vzdelávacie kurzy a školenia.

Ste pánom svojho času, môžete využiť flexibilný začiatok i koniec pracovnej doby a naplánovať si deň podľa vašich potrieb.

Sme priateľský kolektív, samozrejmosťou je u nás občerstvenie na pracovisku, firemné akcie, zľavy na firemné produkty, účasť na konferenciách.

Vo svojej práci budete mať možnosť spoznať zaujímavých ľudí a rôzne typy podnikania. Radi uvítame Vašu vlastnú iniciatívu pri tvorbe projektov.

Ak hľadáte slušne platenú prácu so slobodou v rozhodovaní, kde môžete denne stretávať zaujímavých a významných ľudí, toto je práca pre Vás.

Pošlite nám svoj životopis s fotografiou a my Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

ČO OD VÁS OČAKÁVAME
- vysoká komunikatívnosť, bezprostrednosť
- ochota veľa cestovať
- schopnosť učiť sa nové veci
- nadšenie pre produkt
- živnostenský list
- vlastný automobil, PC, mobil

Spoločnosť ALERT, s.r.o. vydáva manažérsku literatúru, knihy a časopisy v edícii PRÍBEHY ÚSPEŠNÝCH a ÚSPEŠNÍ MANAŽÉRI.

Vydavateľstvo vzniklo v roku 2012 ako firma, ktorej predmetom činnosti bolo vydávať periodiká, knihy a publikácie určené prevažne pre slovenských podnikateľov. Začali sme v septembri roku 2012 vydaním časopisu Úspešní manažéri. Náš časopis nadväzoval na vyše trojročnú tradíciu skupiny rovnomenného názvu na Facebooku.

Naším cieľom je poskytovať slovenským i zahraničným podnikateľom a verejnosti to najlepšie z toho, na čom je postavený manažment. Čerpáme výlučne z praxe a zo skúseností a znalostí našich autorov, z ktorých veľká väčšina úspešne pôsobí na slovenskej i nadnárodnej scéne. Chceme medzi našimi čitateľmi šíriť ideu čestného podnikania, ktoré je založené na etike, pracovitosti a zdravom rozume. Jedná sa o ľudí dobrej vôle, pre ktorých slová ako slušnosť, česť a dôvera nie sú len prázdnymi frázami.

Našou víziou je pomocou našich vydaných kníh, periodík a internetovej domény vytvoriť na Slovensku komunitu úspešných a čestných ľudí, ktorí sa so svojimi úspechmi nebudú báť pochváliť doma i v zahraničí. Veríme, že práve títo ľudia vytvárajú budúcnosť tejto krajiny.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4161992  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac