Reagujte bez životopisu

Vodič na rozvoz obedov

Alena Dudášová

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
13.10.2022
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac10eur/ hodina + odmeny z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu šikovného rozvozára s vlatným autom na rozvoz obedového menu. Je to práca na 3 - 4 hodiny v čase obeda počas pracovného týždňa.

Práca vo veselom kolektíve a zabehnutej reštaurácii. Vegánske obedy zdarma. Práca len tri hodiny denne. Víkendy voľné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálne niekto, kto pozná dobre Banskú Bystricu, rád šoféruje a komunikuje s ľuďmi.

Vegan reštaurácia v srdci Banskej Bystrice. Ponúkame príjemné prostredie, zanietený personál.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4435613  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac