Kuchár do vegetariánskej reštaurácie

Alena Dudášová

Miesto práce
Alanda, Dolná, Banská Bystrica
Termín nástupu
12.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100€ brutto + zamestnanecké benefity podľa tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do tímu šikovného kuchára. Varíme čisto z vegánskych surovín. Príprava jedál, organizovanie práce v kuchyni.

Poradenstvo výžive pre všetkých členov rodiny + zdravé stravovanie.

Sme vegánska reštaurácia v srdci Banskej Bystrice. Ak si šikovný, flexibilný, rád varíš a vymýšľaš nové recepty radi Ťa u nás privítame.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Reštaurácia v srdci Banskej Bystrice so zameraním na zdravé varenie a pečenie. Ponúkame veľmi príjemné prostredie, veselý a zanietený personál a možnosť naučiť sa veľa nových vecí.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Alena Dudášová - reštaurácia Alanda
796
03472 Liptovská Lúžna
ID: 3420805   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100€ brutto + zamestnanecké benefity podľa tržieb