Reagujte bez životopisu
Logo ALEMAT s. r. o.

Chýba nám naša chodiaca reklama - Hosteska/Promotér - vhodné aj pre absolventov

ALEMAT s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého energického tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude vedieť vytvárať dobrú atmosféru v tíme a aktívne pracovať.

. . Čo budeš robiť:

• so zákazníkmi a klientmi obchodných centier budeš rozprávať a vysvetľovať im čo je nové
• budeš pomáhať plniť naše plány
• pracovať s informačným systémom, nie je to nič ťažkého a ľahko to zvládneš
• budeš pracovať na pobočkách v nákupných centrách

. . Čo nám spraví radosť:

• vieš vystupovať príjemne
• máš výnimočné schopnosti, stačia aj komunikačné :-) nemusíš byť Superman
• s radosťou sa učíš nové veci a chceš, aby aj zákazník mal vždy pri odchode väčšiu radosť, ako keď prišiel
• môžeme sa na teba spoľahnúť, kreativita a otvorenosť sú ti blízke
• máš aspoň 18 rokov
• samostatnosť, ale aj tímový duch ti nie je cudzí.
• neuspokojíš sa byť celý život len pešiak, ale chceš niečo dosiahnuť

. . Čo vám ponúkame:

• ak sa ti bude práca páčiť a ty zase nám, môžeš u nás pracovať celý život
• férový systém odmeňovania, u nás sú si rovní muži aj ženy
• pohyblivú zložku, vďaka ktorej si dokážeš plat ovplyvniť aj ty sám (nemáme hornú hranicu)
• statiku sme neštudovali, ale spoločnosť sme stabilná
• už aj my máme 4-5 denný pracovný týždeň, takže viac času pre seba
• všetko ťa naučíme, aby si mohol do práce chodiť s úsmevom
• aj ťa vybavíme (pomôcky, reklamné predmety, …..)

Zaujali sme vás?
Tak nám pošlite niečo o sebe a poďme sa porozprávať

Informácie o výberovom konaní

• práca na dohodu, alebo TPP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V oblasti obchodu a marketingu pôsobíme vyše ako 15 rokov, patríme k špičke na stredoeurópskom trhu.
Využívame najmodernejšie obchodně aj predajné techniky.
Systém, vzdelávanie a prostredie sú naše najsilnejšie piliere.
Špičkové výsledky dosahujeme uvedomením intuitívnych kvalít našich manažérov a predajcov v kombinácii s využitím svojho jedinečného spôsobu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína
Tel.: +421951617986
E-mail: poslať životopis
ID: 4802323  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac