Reagujte bez životopisu
Logo ALEMAT s. r. o.

Staň sa naším Jamesom Bondom, staň sa naším agentom - agentkou Vhodné aj pre absolventa

ALEMAT s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

     Celý svet je plný inovácií a noviniek, nie je ľahké sa v ňom orientovať.

      Preto sú tu naši agenti, aby vám pomohli zorientovať sa v tejto džungli noviniek a výhod.

     Naším poslaním je zlepšiť život našich klientov, urobiť ich šťastnými a vyčariť im úsmev na tvári.

     Agenti jednoducho vysvetľujú klientom, čo majú robiť a ako ušetriť.

Čo je úlohou agentov:

  • poskytovanie rád a informácií zákazníkom
  • komunikovať s existujúcimi aj novými klientmi
  • proaktívny prístup k práci
  • udržiavanie dobrej nálady na pracovisku
  • denné podávanie správ
  • dobrý pocit z vykonávanej práce

Nemusíte sa obávať, že to nezvládnete.

Celý team kolegov vás prevedie školením a na všetko vás pripraví.

Pomoc môžete očakávať nielen na začiatku, ale po celý čas, pretože sme tu jedna rodina.

A aj motivačné bonusy na vás čakajú už od prvých dní! ! !

Vďaka svojim schopnostiam zarábajú naši agenti v priemere 2 750 EUR.

Kto sa môže stať naším Jamesom Bondom?

Človek s ...

  • ochotou pracovať
  • prístupom orientovaným na výsledok
  • proaktívnym prístupom
  • túžbou užívať si život a finančnú nezávislosť
  • empatiou a kreatívnym myslením

Čo ponúkame . . .

  • team kolegov, ktorí sa stanú vašou druhou rodinou
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • nadriadeného s pochopením a empatiou
  • účasť na zaujímavých podujatiach
  • priestor pre vašu kreativitu
  • možnosť rýchleho kariérneho rastu

Čo ti ponúkame  . . .

  • kolektív ktorý sa stane tvojou druhou rodinou
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • nadriadeného s porozumením a empatiou
  • účasť na zaujímavých akciách
  • kariérny rozvoj a dobré pracovné návyky
  • a samozrejme možnosť kariérneho rastu
  • pocit, že každý má rovnaké príležitosti - bez ohľadu na vek, pohlavie, sociálny pôvod alebo minulosť.

     Nepozeráme na to čo bolo, ale na to čo bude ! ! !

Chcete byť aj vy naším Jamesom Bondom?

      Pošlite nám niečo o sebe a možno sa stretneme osobne.

      Takmer som zabudla ! !

Nemusíš byť muž, vítame aj ženské agentky :-)

Informácie o výberovom konaní

minimálny vek 18 rokov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V oblasti obchodu a marketingu pôsobíme vyše ako 15 rokov, patríme k špičke na stredoeurópskom trhu.
Využívame najmodernejšie obchodně aj predajné techniky.
Systém, vzdelávanie a prostredie sú naše najsilnejšie piliere.
Špičkové výsledky dosahujeme uvedomením intuitívnych kvalít našich manažérov a predajcov v kombinácii s využitím svojho jedinečného spôsobu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína
Tel.: +421951617986
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4600780  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac