Reagujte bez životopisu

Webdizajnér/Grafik

AlejTech, spol. s r.o.

Revolučná 29, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou vašej práce by bola tvorba grafických návrhov webstránok, elektronických obchodov, webových a mobilných aplikácií, tvorba doplnkových grafických materiálov pre našich klientov (logá, vizitky, plagáty, letáky, videá) a tiež občasná správa a implementácia webstránok v CMS.

Sme stabilný tím spolupracovníkov, vo firme je príjemne a veselo. Pracovný čas je flexibilný, ponúkame tiež rôzne výhody a osobné ohodnotenia. Miesto je vhodné pre živnostníka, aj na trvalý pracovný pomer. Miesto práce je v Bratislave, časť Trnávka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
HTML - Mierne pokročilý
CSS3 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

webdizajn

Počet rokov praxe

2

Očakávame skúsenosti s produktami od Adobe pri navrhovaní grafiky webstránok, najmä Photoshopom a Illustratorom. Uvítame schopnosť používať InDesign, XD alebo Figma. Očakávame skúsenosti s tvorbou webstránok, prehľad o typickom fungovaní a správaní webstránok, cit pre user interface a používateľskú empatiu. Podstatná je pre nás aj precíznosť práce a hlavne nadšenie pre dizajn. Potrebná je znalosť anglického jazyka pre efektívnu prácu so zdrojmi na internete.

Sme spoločnosť, ktorá vyvíja intranetové a CRM systémy, webové aplikácie, e-shopy, prezentačné webstránky a mobilné aplikácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4082822  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.