Logo ALEF Distribution SK, s. r. o.

Systémový inžinier, F5 a Cisco Security systémy

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2.000€ brutto + pravidelné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Systémová podpora a realizácia technických služieb pre zákazníkov (projekty, riešenia, konzultácie..)
  • Technická spolupráca s obchodným oddelením - vytváranie technických častí odpovedí na otázky obchodných partnerov a zákazníkov
  • V spolupráci s projektovým tímom implementácia a konfigurácia vybaných projektov
  • Školenie -  lektorská činnosť kurzov F5
  • Realizácia technických prezentácií na konferenciách
  • Pravidelný reporting

  • Profesionálne zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, priateľské pracovné prostredie.
  • Podporujeme tvoj osobný aj profesný rozvoj – zúčastňovanie sa rôznych školení, tréningov, konferencií, interné vzdelávanie
  • Občasný homeoffice
  • Program "Odporuč kamaráta" a získaj finančnú odmenu
  • Finančný príspevok na stravovanie vo výške 7 Eur /odpracovaný deň
  • Systém zamestnaneckých benefitov ( dovolenka navyše; akcie - teambuildingy; ovocie, kava, čaj sú samozrejmosťou...)

Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú v trvaní 1 roka. V prípade obojstrannej spokojnosti sa neskôr mení pracovný pomer na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Znalosť sieťových technológií a protokolov na úrovni Cisco CCNA
  • Znalosť princípov autentifikačných mechanizmov Kerberos, SAML, OpenID atď.
  • Znalosť integrácie tradičných DC, súkromných a verejných cloudov VÝHODOU
  • Znalosť práce v prostredí Linux VÝHODOU
  • Schopnosť spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • Schopnosť pracovať samostatne, zvládať stres, spolupracovať s nadriadenými a kolegami
  • Aktívny a zodpovedný prístup k práci
  • Ochota učiť sa nové technológie

ALEF je spoľahlivým dodávateľom informačných technológií od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najsilnejších distribútorov vo východnej Európe – s pobočkami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Rumunsku a Grécku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti Cisco, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností NetApp, F5 Networks, AWS, Microsoft, Splunk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4836539  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac